Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15,984
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 688,878

Etiketler

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

ekiNoks' Alıntı:
Kemal abi yaş farkından olsa gerek ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Nasılsın Kemal abi? :smiley:
Çok teşekkürler iyiyiz fatoş hanım tabi eşimle yanlız kaldık artık. hayat çok seri geçiyor zeynebi evlendirdik şimdi de oğlumdan bir erkek torun çıkageldi.napçaz bilmiyorum daha ben gencim tam eşimle tam geziye çıkacakken bize süpriz yaptı. ama teknoloji sağolsun çektim torunun videolarını yine yollara gezmemize devam artık izler izler gezeriz gezi planlıydı akdenizden dönüşte afyondan annemi almam gerekiyordu artık geriye dönüş yok yola devam :D ;D son bir kaç gün.
Evet haklısın fatoş hanım yaş farkını düşünemedim özür dilerim. ama ben neden kendimi 25 yaşında hissediyorum ;D ;D

Bak karga kardeş öyle tepelerden bakıp bakıp ta kaçma aşağıya in sohbete katıl kafamı bozma ;D ;D

seyyah-34' Alıntı:
Çok teşekkürler iyiyiz fatoş hanım tabi eşimle yanlız kaldık artık. hayat çok seri geçiyor zeynebi evlendirdik şimdi de oğlumdan bir erkek torun çıkageldi.napçaz bilmiyorum daha ben gencim tam eşimle tam geziye çıkacakken bize süpriz yaptı. ama teknoloji sağolsun çektim torunun videolarını yine yollara gezmemize devam artık izler izler gezeriz gezi planlıydı akdenizden dönüşte afyondan annemi almam gerekiyordu artık geriye dönüş yok yola devam :D ;D son bir kaç gün.
Evet haklısın fatoş hanım yaş farkını düşünemedim özür dilerim. ama ben neden kendimi 25 yaşında hissediyorum ;D ;D

Kemal abi, dede de olmuşsun artık ama Zeynep' i de evlendirerek yengeyle baş başa kalmış bir de balayı planları yapmışsın işte, tabii ki 25 yaşında hissedersin kendini ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D. Ne mutlu sana :smiley:...

Torunun hayırlı uğurlu olsun vatana millete :smiley:.

Fatoş hanım çok teşekkür ediyorum. darısı tüm dostların başına gerçektende çok güzel duygular bunlar. en acil zamanda murat öz bey kardeşiminde başına. yoksa o biraz daha geç kalırsa gerçektende eli bastonlu tam bir dede olacak bu gidişle ;D ;D ve oğlu 24 yaşına geldiğinde sanıyorum 61-62 yaşlarında olucak gibi ;D ;D

Bak bak,
Moderatörü çekiştiriyorlar.
61-62 de bile dağlarda olacağım ben.
Ne bastonu.??

Baston yerine bahçemde ki sebze tarhına çapa yapacağım o zamanlarda.
;D

TezzMertek' Alıntı:
Bak bak,
Moderatörü çekiştiriyorlar.
61-62 de bile dağlarda olacağım ben.
Ne bastonu.??

Baston yerine bahçemde ki sebze tarhına çapa yapacağım o zamanlarda.
;D

İnşaallah inşaallah muratçığım.. biz zaten fatoş hanımla şaka yapıyoruz şunun şurasında. ama her espiride bir gerçek varmış ;D ;D ;D

Öğlen Neşesi ;

Van Kedisinin boş zamanlarında yaptıkları ;
[attachment=1]

İzmir Kedisinin yaptıkları .
[attachment=2]

Van kedisi

Izmir kedisi

:D :D :D tam bir neşe oldu Murat... İzmir'deki kediler tam ehlikeyf yani..

İsoruzgar merhaba, burada aslında ''evde kös kös oturmak'' kısmı için söylemiştim ''hiç bana göre değil'' sözümü ;D
Yoksa her zaman misafirin başımın üstünde yeri var, üstelik daha çok yeni İzmir'den gelen misafirimi ağırladım, kendisi forumumuza pek giremiyor ama Nehir arkadaşımız anlatır nasıl ağırladığımı, yani sorumluluk ve sosyal varlık olgum son derece gelişmiştir, kesinlikle misafirimi kalacağı en son zamanına kadar çok iyi ağırlarım, kendisine karşı bir hata ya da kusur işlemem mümkün değildir, aldığım terbiye buna izin vermez, misafirim Ankara'dan ayrılacağı ana kadar sorunsuz zaman geçirir, bu nedenle asla ''katlanmak gerekir'' düşüncesini taşımam... Ama herkes benim gibi olamıyor ne yazık ki..

İsoruzgar' Alıntı:
Zerrin hanım "misafirler falan hiç bana göre değil diyorsunuz" size katılıyorum. Ancak birer sosyal varlık olduğumuzu da unutmayalım. Sorumluluklarımız var. Ara sıra katlanmak gerek. Herkese iyi akşamlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,621
Kayıtlı Üye Sayımız
172,265
Kaydolan Son Üyemiz
handyman.

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR