Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15,984
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 689,766

Etiketler

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

Hoşbulduk Asiye,

Çok be hamlamışım.

4 hafta yürüyüş yapmayınca dün epey tık nefes kaldım :smiley:

Valla ben de inanmakta güçlük çektim... Sana öyle geliyordur, kilo da almışsındır sen.... :p

Kilo.??

Adaşım Asiye ye yanıt verir misin.?
4 Aralık Cuma günü Bursa'da görüşmüştük.
:smiley:

Asiyecim, maalesef pazar günü kös kös oturdum, misafirler falan, hiç bana göre değil ama ne yapayım katlanmam gerekiyor bir süre daha...Tam senin dediğin gibi benim dağlarda olmam gerekiyor aslında :smiley:

NEHİR' Alıntı:
Zerrincim senin yerin buralar hiçç değil, bir an önce dön dağlara, ovalara... :smiley:

Murat 'da bi hayli oturmuş , oturmaktan hantallaştığını da söylüyor hatta... Sizi kimse tutamaz valla maşallahınız var...

TezzMertek' Alıntı:
Kilo.??

Adaşım Asiye ye yanıt verir misin.?
4 Aralık Cuma günü Bursa'da görüşmüştük.
:smiley:

Kusura bakma Adaşım, bir görüşmem vardı, forum açık kalmış görmediğim için yanıt veremedim...Evet arkadaşlar ben şahitim Adaşım gayet fit bir durumda.....

ceranus' Alıntı:
Asiyecim, maalesef pazar günü kös kös oturdum, misafirler falan, hiç bana göre değil ama ne yapayım katlanmam gerekiyor bir süre daha...Tam senin dediğin gibi benim dağlarda olmam gerekiyor aslında :smiley:

Zerrin hanım "misafirler falan hiç bana göre değil diyorsunuz" size katılıyorum. Ancak birer sosyal varlık olduğumuzu da unutmayalım. Sorumluluklarımız var. Ara sıra katlanmak gerek. Herkese iyi akşamlar.

Hayırlı sabahlar arkadaşlar.neşeniz hergün,sağlığınız bir ömür boyu olsun.

Sıkı dur murat öz bey kardeşim geliyorum. son bir kaç gün ;D ;D ;D bakalım sivil ve reel hayatta moderatörlüğün bir işe yarayacakmı geldiğimde göreceğiz ;D ;D ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,623
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR