Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aslanahmet Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6,028
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 870,620
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası)

Başını okşadıklarımız devam[attachment=1]

Cem ,yastık izini inceliyorum hala :D

CIMG1019

Etiketler

Benim sırt çantasıyla çıktığım zamanlar Çelebi m vardı(hezarfen olanından)boxer daha 15-20 günlükken almıştım,dağa çıkarken paçamı ısırırdı,kamp yaptığımda genelde çadırsız yatardım bu yüzden sağladığı güvenceyi anlatamam.Ben Romanya ya taşındıktan kısa bir süre sonra durup dururken ölmüştü annem çok üzülmüştü sen gittiğinde demişti.Karavan yapınca ve tabi bahçeli bir evim olduğunda bakmayı düşünüyorum,aracın arkasına sepet gibi bir şey yaparak bu işi çözerim diye düşünmüştüm tek ve yegane sorun büyük ve ferah bir kafesin içinde bile tutsam, geceleyin çıkaracağı gürültü.

Herkese merhabalar,

Ankara'da yapacağımız yürüyüş programımıza Ender bey tarafından bir öneri geldi, ben de çok beğendim öneriyi, eğer katılım yaparsanız çok da keyifli olacağına inanıyorum..Ender Beyin mesajını veriyorum

enderguney' Alıntı:
Merhaba Zerrin hanım etkinlik için teşekkürler. Benim özürlü bir kızım var o yüzden yürüyüşe katılamayız ama karavan grubu oluşturulursa karavanla gelip piknik yapabiliriz. Aşağı eğlence Bağkur bloklarından hareket edebilecek arkadaşlarıda götürebiliriz. Tekrar teşekkürler. Ender Güney 0532 481 21 30

Ankara lı karavancı arkadaşlarımız umarım bu yazıyı okurlar.Paylaşım için teşekkürler.
Ben her zaman biz karavancılara en yakın grubun ne ofroad,ne motorsiklet nede diğerleri değilde, yürüyüş gruplarının daha yakın olduğunu düşünürüm.Karavancı arkadaşlarda yürüyüş den dönenlere güzel bir yorgunluk çayı demlerse beraber yan yana bu gezileri her zaman yapabiliriz.

mayıstosböce' Alıntı:
Ankara lı karavancı arkadaşlarımız umarım bu yazıyı okurlar.Paylaşım için teşekkürler.
Ben her zaman biz karavancılara en yakın grubun ne ofroad,ne motorsiklet nede diğerleri değilde, yürüyüş gruplarının daha yakın olduğunu düşünürüm.Karavancı arkadaşlarda yürüyüş den dönenlere güzel bir yorgunluk çayı demlerse beraber yan yana bu gezileri her zaman yapabiliriz.

kesinlikle haklısınız ;)

Düşüncelerine katılmamak elde değil Bülent, hele yürüyüş dönüşü yorgunluk çayı harika olur :smiley:

Biz çok farklı yerlere gittiğimiz için karavancı arkadaşlarımız da bizlerle birlikte bir çok yeni yer keşfedebilirler, yada bizler onların önerileri ile farklı parkurlarda yürüyebiliriz de..

Ankara'lı karavancı dostlarımızı bekliyoruz Ender beyin güzel öneriisi için, yada daha sonra hep birlikte bir kamp ayarlamaız gerekiyor bir araya gelebilmek için..

mayıstosböce' Alıntı:

"Karavancı arkadaşlarda yürüyüş den dönenlere güzel bir yorgunluk çayı demlerse beraber yan yana bu gezileri her zaman yapabiliriz."

Karavancılığın kaçınılmaz hazin sonu büfeciliktir...Unutmayın..

Her karavancı bir gün bu hazin sonu tadacaktır.. :mad:

[attachment=1]

En iyisimi böyle gezilerde çay'dı sandviç di derken alışır gidersiniz şimdiden ;D

Bfecilik yolunda bir adm

Bursa ve yakınlarındaki arkadaşların dikkatine:

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=69800.new#new

Cavid Sezen

gezmen' Alıntı:
Bursa ve yakınlarındaki arkadaşların dikkatine:

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=69800.new#new

Cavid Sezen

Cavid Bey , paylaşım için teşekkürler. :smiley: Artık sitedeki konulara bakmaya yetişemez hale geldik... ::smiley:
Ama yanlız Bursa' yı değil, tüm Türkiye' yi ilgilendiriyor, hatta dünyayı, bence herkes bilgilenmeli.

oort cloud' Alıntı:
Cavid Bey , paylaşım için teşekkürler. :smiley: Artık sitedeki konulara bakmaya yetişemez hale geldik... ::smiley:
Ama yanlız Bursa' yı değil, tüm Türkiye' yi ilgilendiriyor, hatta dünyayı, bence herkes bilgilenmeli.

Mehmet Bey, haklısınız. "Bursa ve yakınlarındaki arkadaşlar" derken kolayca ulaşabilecek durumda olanları kastetmiştim; kuşkusuz tüm insanları ilgilendiriyor.. :smiley:

Cavid Sezen

gezmen' Alıntı:
Mehmet Bey, haklısınız. "Bursa ve yakınlarındaki arkadaşlar" derken kolayca ulaşabilecek durumda olanları kastetmiştim; kuşkusuz tüm insanları ilgilendiriyor.. :smiley:

Cavid Sezen

Nasreddin Hoca misali olacak ama, siz de haklısınız... :D

orsaalabanda' Alıntı:
Yahu ne gerek var, sokak hayvanlarının birazcık başını okşayıp iki lokma yemek verdin mi kendi şımarık köpeğinden daha sadık dost ve daha güvenilir koruma görevlisi oluyorlar.. ;D

Şaka bir yana, hepsinin karakteri cidden çok farklı. Yemek bile vermeden sadece başını okşadığımız hayvanların yüzlerce metre aracın arkasından koşup ağladığını bilirim. Hepsi senin işte.. İki günden fazla kalacaksan sahiplen birini.

Diyecek söz bulamıyorum...
Akyaka'da bizimle olan köpeklerin neredeyse tamamını öldürmüşler... :'(

http://www.yeniasir.com.tr/UcuncuSayfa/2011/02/23/sessiz_katliam

http://timurugan.wordpress.com/2011/02/21/hayvanlarin-katili-yakandi-jandarmada-sorguda-akyaka-son-dakika-mesaji/

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,128
Kaydolan Son Üyemiz
hayalperestt

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR