Samurai 86 Model Değişim !!!!!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan alphonsEray Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 54
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 43,174
Ynt: Samurai 86 Model Değişim !!!!!

fazlalıklardan kurtulalım

IMG 1739

IMG 1740

Etiketler

bagaj çok güzel olmuş emege saygı duyuyorum ...bende bir samuraici sahibi olarak böyle konularda paslasabiliriz diye düşünüyorum birde bende motor arazi sanzımaznı ana sanzıman parçaları conta çeşitleri egzos olarak 4 lü hedars mevcuttur egzosu şimdilik satmıyorum ama satarsam bilgi veriririm elimde parçalar mevcut ihityaç olursa ulasa bilirsiniz 05423091046..takipteyim...

afacan886' Alıntı:
bagaj çok güzel olmuş emege saygı duyuyorum ...bende bir samuraici sahibi olarak böyle konularda paslasabiliriz diye düşünüyorum birde bende motor arazi sanzımaznı ana sanzıman parçaları conta çeşitleri egzos olarak 4 lü hedars mevcuttur egzosu şimdilik satmıyorum ama satarsam bilgi veriririm elimde parçalar mevcut ihityaç olursa ulasa bilirsiniz 05423091046..takipteyim...
teşekkür ederim bütün herşeyi kendi imkanlarımızla yapıyoruz
ilginiz için teşekkur ler şu an için motor aksamında sıkıntım yok olursa başvururum artık size :smiley:

alphonsEray' Alıntı:
Sislere nasıl bi korumalık nasıl olmalı
ön taraftaki eğimi biraz kaldırarak araya kare sis yerleştirebilirsin köşelerinede bir boru kaynatırsan ağaçlık alanlarda dal vurmasını önleyebilirsin diye düşünüyorum.

son_kral_54' Alıntı:
ön taraftaki eğimi biraz kaldırarak araya kare sis yerleştirebilirsin köşelerinede bir boru kaynatırsan ağaçlık alanlarda dal vurmasını önleyebilirsin diye düşünüyorum.

Anladım ben direk borunun üstüne yerleştireyim dedim ama acaba sıkıntı olur mu

Tampon yapalım dedik bu arada oda çıktı bıraz eksikleri var pek içime sinmedi ama bakalım takılmış foto çekmemiş çekince atarım artık

Image

Image

Image

Image

İyi çalışmalar. bağajı beyendim.ama tampon biraz KOFİK olmuş.Çamura girdinmi sana 3 el arabası çamur toplar ğaberin ola.Kolay gelsin.Bende Koruma barları düşünüyorum.Bakalım Allah ne zaman nasü eder.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,520
Kayıtlı Üye Sayımız
172,178
Kaydolan Son Üyemiz
sakaryalee5454

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR