Puma Operasyonu Başladı :)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sword7 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 534
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 95,267
Ynt: Puma Operasyonu Başladı :smiley:

Aynen o şanzuman .Engin beyle konuştum geçenlerde, ancak ondan başka tecrübe eden varmı onu merak ediyorum.

Etiketler

yavuz-çelikel' Alıntı:
Aynen o şanzuman .Engin beyle konuştum geçenlerde, ancak ondan başka tecrübe eden varmı onu merak ediyorum.

Engin abi 5 ileriye dönecek diye biliyordum ama ne oldu sonra haberim yok...

Acaba LR için üretilmiş MT 82'yi Türkiye'ye getirmeyi araştırmış olan kimse var mı?

RN 380'e göre 1.'ci vites daha daha düşük oranlı, 6. vites ise %20 daha yüksek oranlıymış.

orsa' Alıntı:
Acaba LR için üretilmiş MT 82'yi Türkiye'ye getirmeyi araştırmış olan kimse var mı?

RN 380'e göre 1.'ci vites daha daha düşük oranlı, 6. vites ise %20 daha yüksek oranlıymış.

Eminim ki on numara olur. Hem yakıt tasarrufu, hemde güç için yapılacak en güzel modifikasyonlardan biri...

orsa' Alıntı:

son dişlioranı mt82 0,79 yani son sürat aynı ve ayrıca 2000 tly her tarafta mevcut bu şanzıman (ford v184 lerin üzerindeki 6 ileri şanzıman )

Her tarafta mevcut ama şafta çıkışlı olarak.

Rakamları incelemedim. Bir İngiliz sitesinin yalancısıyım. Tekrar bakarım.

orsa' Alıntı:
Her tarafta mevcut ama şafta çıkışlı olarak.

Rakamları incelemedim. Bir İngiliz sitesinin yalancısıyım. Tekrar bakarım.

tra500060 diye bir parca mevcut o parcayı koyuyorsun bitiyor

CIMG3021

Ne işe yarıyor bu parça? Fordn şanzımanını landın arazi şanzımanına mı akuple ediyor?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,623
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR