Overland Turkey // Keyfi Hizmete Mahsusdur...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mrdnmz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 254
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 104,801
Ynt: Overland Turkey // Keyfi Hizmete Mahsusdur...

devam...

M416Fitment

PopUpCamper Page 4

Trailer Plans 1

TRAILER

Etiketler

Ben şahidim (malum yalancı şahitlik pirim yapıyor günümüzde) asla başka yerde kullanmadı sadece inşaat işinde kullandı.
Bir ara 3 cü köprü için istediler de vermedi 3 cü hava alanına verecek.
Şaka bir yana bizim yayla yolunda ACI SU denilen bir yer var orada bir series in içinde hani gerçekten inşaatlara harç çeken düzenek var ya onu koymuşlar. Yıllardır yanından geçeriz. Bu yaz gidersem fotoğraflıyayım unutmasam.

Emre römork için uğraşmaktan sa orhan abi nin yaptığını alsana daha da başarılı, görseli şahane ve hazır .

agokmen1' Alıntı:
Emre römork için uğraşmaktan sa orhan abi nin yaptığını alsana daha da başarılı, görseli şahane ve hazır .

Doğru diyorsun. Hatta geçen gün konuştuk bu konuyu Eş imle birlikte. ama Atatürk devreye girdi iş bozuldu :smiley::smiley::smiley:

sisdagili61' Alıntı:
Antalya ya gelince bir tur verirsen arabayı düşünürüm.

Senin yol un düşmez ki buralara Niyazi Abi :(:( Biz çok güneyde kalıyoruz Sis Dağı na göre :smiley::smiley:

Merhabalar,
Araç içinde, istif edilebilir plastik kutular almayı düşünenler için alternatif olabilir.

http://www.kaiserkraft.com.tr/depo-kutular%C4%B1-ve-paletler/istifleme-kutular%C4%B1/euro-paletlere-uygun-kutu/p/M6145/?articleNumber=169943

Daha pek çok çeşit kutu (alüminyum da) var ama bana fiyat olarak ve az yer kaplaması açısından, yukarıdaki linkte gözükenler cazip geldi. Bauhaus'daki ürünlerin fiyatlarını bilenler mukayese yapabilir herhalde.

Talep ederseniz ücretsiz katalog gönderiyorlar.

Her türlü alternatif i değerlendiriyorum. Fakat daha dün gelen ruhsatımıza istinaden artık legal olarak römork da çekebileceğimiz için araç içi/üstü/sağı ve soluna düşündüğüm herşeyi römork a adepte etmek istiyorum.

Bakalım ortaya ne çıkacak.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,520
Kayıtlı Üye Sayımız
172,178
Kaydolan Son Üyemiz
sakaryalee5454

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR