Overland Turkey // Keyfi Hizmete Mahsusdur...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mrdnmz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 254
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 106,032

Etiketler
Ynt: Overland Turkey // Keyfi Hizmete Mahsusdur...

4abe6e7b578c47fe7a2d2db4ebcef823.jpg

97263353da34a7bef74ae275b122e499.jpg

88ffcdcbc4cf4dc6a173ed264cf1f2b3.jpg

e33ea3b14090af010c029beeaf9bd72a.jpg

Aracın her yeri çok çok güzel,şahsi fikrimdir;bir tek jantlar ve rengi hoş durmuyor gibi..Aslın da güzel de ne bileyim bok atıcaz ya biyerinden:smiley:)

kazasız belasız sürüşler,

Defender.Wolf' Alıntı:
Aracın her yeri çok çok güzel,şahsi fikrimdir;bir tek jantlar ve rengi hoş durmuyor gibi..Aslın da güzel de ne bileyim bok atıcaz ya biyerinden:smiley:)

kazasız belasız sürüşler,

Bunu maşallah olarak anlıyorum :smiley:;) daha iyileri sizin olsun.

a6361eacf29097bd2ac3fee4ae387867.jpg

759574cb19287edcec352338cae31a74.jpg

Bu uygulama hareket halindeyken uygulanamaz. Gece soğuk havalarda araç içine Monte olan harici ısıtıcının sıcak havasını araç üstündeki çadırınızda kullanmak için uygulanıyor.

mrdnmz' Alıntı:
Bu renk muhteşem oluyor bence.

emre sakın pıano siyahjı yapayım deme aracı çok pisman olursun bizim kasalar alüminyumdan kaynaklı dalgalanmalar oluyor ve araç çok kötü duruyor aklında olsun.....

en cok yakışanı ve güzel duranı koyu gri (açık füme ) üzerine siyah aksesuarlar.....

semaver' Alıntı:
Emre Bey, epeydir foruma girmemiştim, yeni gördüm, aracınız hayırlı olsun.

selamlar... çok teşekkür ederim. sizin de vinçli fotoğraflarınızı bekliyoruz :D

ozntan' Alıntı:
emre sakın pıano siyahjı yapayım deme aracı çok pisman olursun bizim kasalar alüminyumdan kaynaklı dalgalanmalar oluyor ve araç çok kötü duruyor aklında olsun.....

en cok yakışanı ve güzel duranı koyu gri (açık füme ) üzerine siyah aksesuarlar.....

Ozan yok siyah düşünmüyorum. Ama istediğim renk tam da senin dediğin renk. koyu gri...... ekipmanlar zaten siyah ....

bunun aksesuarların siyah olduğunu düşünsene :smiley: ateş ediyor durduğu yerde şuna bak

Received m mid 1402753010973 515f1c6aeaf4af5686 0

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR