Neden Dacia Duster?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ümiterkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,811
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 530,205
Ynt: Neden Dacia Duster?

serkanefe kardeşim , benim hangi forumda hangi kelimelerle küçümseme alay etme hafife alma gibi birşey yaptığımı gösterir misin ?

ne oldu çıkmaza girince olmayan şeyleri mi yapıştırmaya çalışıyorsun üstüme ?

dusterı bir kere küçümsediğimi , duster alanları senin iddia ettiğin şekşilde küçük görmeye çalıştığımı ispatlar mısın ? hadi bakalım bir tek cümlemi bul göster !

ama ben sana 40 tane göstereyim : duster mantıklı bir araçtır , parasının karşılığını verir , az yakar vergisi de az, görünüşü güzel diye yazmışım en az 5-6 defa.

HADİ CEVAP VER BUNA DA LÜTFEN ??? KİM DOĞRU SÖYLÜYOR KİM HAKSIZCA SALDIRIYOR , YAFTALIYOR ORTAYA ÇIKSIN , HADİ BUYUR ?

yok öyle beni duster düşmanıymış gibi gösterip haksız suçlamak , yok eğer bulamazsan aşağılayıcı küçük gören bir cümlemi , efendi gibi özür dilemen gerekiyor !!!

Etiketler

bu arada sana bir tavsiye, geçen sene arabam yoktu , dusterla fotoğrafımı gördüler asılmaya başladılar e erkek olarak hoşuma gidiyor tabii demişsin ya... gitmesin , tersine üzül. Demek ki kızlar aklından,zekandan , espri anlayışından ya da centilmenliğinden değil de arabandan etkilenmişler. Kısacası araban seni geçmiş serkan. Ben olsam buna üzülürdüm sevinmek yerine.

Oturup Dostoyevski üzerine konuşurken ya da ne bileyim Oruç Aruoba şiirlerini yorumlarken , senin yaklaşımından , bakış açından etkilenen bir kız olsa yeterli , dusterdan etkilenip de asılan on kız yerine...

Bak burada da küçümsemiyorum , dostane bir tavsiyede bulunuyorum , arabanı kişisel özelliklerinden önde tutan kızlara hatta insanlara itibar etme , onlara bakıp da aaa prestijim arttı diye bir sonuca da ulaşma , prestij o zannettiğinden farklı birşeydir.

neden duster
benim icin bagaj cok önemliydi devamlı yur dışına gidip geliyorum sonra suruş , yakıt ve yedek parca güvencesi gerisi cok da önemli degil yıllardır nivayla gıtım geldim şimdide dusterle gidiyorum ve cok memnunum

erco' Alıntı:
neden duster
benim icin bagaj cok önemliydi devamlı yur dışına gidip geliyorum sonra suruş , yakıt ve yedek parca güvencesi gerisi cok da önemli degil yıllardır nivayla gıtım geldim şimdide dusterle gidiyorum ve cok memnunum

Güle güle kullan kazasız belasız tercih meselesi.

erco' Alıntı:
neden duster
Konuyu şöyle bağlayalım, kimine göre bagaj, kimine göre çok güçlü birinci vites, kimine göre portakal sandıklı modifiye, kimine göre aşk hayatını renklendiren bir araç.Bence hepsi güzel sebepler.

veteriner' Alıntı:
Hocam her iki aracı da kullanan biri olarak Niva Duster'i "Off Road,Kar Arazi Performansı" Açısından Kıyaslar mısınız?

değerli arkadaşım benim duster 4+2 ama 4+4 olsa bile denemedim ama niva kadar başarılı olamaz diye bilirim NİVA tam bir dağ kecisi bana göre nivamla arazide dastırımlada uzun yollarda dolaşıyorum ilerde bir 4+4 le deneme firsatım olursa paylaşmak isterim izlenimlerimi

sevgili serkanefe ne oldu güzel arkadaşım bulamadın mı ?

"serkanefe kardeşim , benim hangi forumda hangi kelimelerle küçümseme alay etme hafife alma gibi birşey yaptığımı gösterir misin ?

ne oldu çıkmaza girince olmayan şeyleri mi yapıştırmaya çalışıyorsun üstüme ?

dusterı bir kere küçümsediğimi , duster alanları senin iddia ettiğin şekşilde küçük görmeye çalıştığımı ispatlar mısın ? hadi bakalım bir tek cümlemi bul göster !

ama ben sana 40 tane göstereyim : duster mantıklı bir araçtır , parasının karşılığını verir , az yakar vergisi de az, görünüşü güzel diye yazmışım en az 5-6 defa.

HADİ CEVAP VER BUNA DA LÜTFEN KİM DOĞRU SÖYLÜYOR KİM HAKSIZCA SALDIRIYOR , YAFTALIYOR ORTAYA ÇIKSIN , HADİ BUYUR ?

yok öyle beni duster düşmanıymış gibi gösterip haksız suçlamak , yok eğer bulamazsan aşağılayıcı küçük gören bir cümlemi , efendi gibi özür dilemen gerekiyor !!!"

Korhan bey bugün saturday night fever modu hakim , pazartesiye cevap gelir ancak. Malum aracın ozellikleri malum:smiley::smiley:

yavuz bey gördüğünüz gibi kayıplara karıştı serkan bey , belki facebookdan ulaşabiliriz...

yavuz-çelikel' Alıntı:
:smiley::smiley::smiley: yok yok diğer konuda sizinki benimki kısmında, gelir şimdi.

ahaha çekmeyin beni bu konulara cevap vermicem, ne güzel cevaplar vermişşiniz, helal hoş olsun yerden göğe kadar sizler haklısınız ;D ;D

Bir özür bekleniyor.
Ancak özür gelmese de Serkan Bey en azından uzatmıyor. Malum şahıs olsaydı önce kıvırtmayı dener, baktı olmadı aklına gelen her türlü hakarette bulunur, yine olmadı ise amcalara şikayet edip kovdurtmaya çalışırdı. ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,267
Kaydolan Son Üyemiz
Aylin aksoy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR