Navara Kullananlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bsayil Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4,636
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 536,601

Etiketler

Ynt: Navara Kullananlar

turgay abı sanzumanları degıstokuş edebılırız bende manuel ıstıyorum ;D

uyuyo dogus rahat ol sen arastırmasını yaptım ben

arazıde daha başarılı manuel abı ondan manuel ıstıyorum... bızım servıste bırı daha senın gıbı otomatık ıstıyomus dedım degıstırırım ısterse bı konusalım falan dedıler sonra ses cıkmadı abı

navarada manuel bana göre pek iyi değil. birinci vites acaip bişey. daha önce hiç öyle birinci vites görmedim.düz yolda direk 2yle kalkmak gerek.

bugün ön cam dahil komple film = 450 tl

ön far pasta cilası

yarın ön sis farı bulursak

birde tavana koç

benim turbonun içindeki pervane değişti 435 liraya çıkma taktık kazalı arabadan söküldü araba 12 binde takla atmıs

Manuel arazide bence de çok daha iyi, hatta araziyi boşver istanbul izmir gibi büyük şehirlerin trafiğini saymazsan diğer tüm yollarda, benim memleketin oralarda falan bence daha kullanışlı, hele birazda devirli kullanmayı seviyorsan, tabi bu benim düşüncem :smiley:
Benim otm istemememin birkaç sebebi var, model yükseltmek ve daha konforlusunu almak bunlardan ikisi... Bende ki manuel versiyonun full olanı ve sizdekilerle arasında epey bir kadar fark var konfor açısından...
Bu arada arabayı parça parça satmayı düşünmüyorum, sen komple düşün istersen :smiley:

2010un ikinci yarısından itibaren çıkan facelift navaralar çok çirkin ayrıca. tekrar navara alacak olsam 2010 model eski tip önü sert olan tipten tercih ederdim. şöyle le arazili bir platinium. çok hoş araçlar. 50 bin civarında.

sizlerin düşünceleri nedir bu konuda ?

Sinbad' Alıntı:
Manuel arazide bence de çok daha iyi, hatta araziyi boşver istanbul izmir gibi büyük şehirlerin trafiğini saymazsan diğer tüm yollarda, benim memleketin oralarda falan bence daha kullanışlı, hele birazda devirli kullanmayı seviyorsan, tabi bu benim düşüncem :smiley:
Benim otm istemememin birkaç sebebi var, model yükseltmek ve daha konforlusunu almak bunlardan ikisi... Bende ki manuel versiyonun full olanı ve sizdekilerle arasında epey bir kadar fark var konfor açısından...
Bu arada arabayı parça parça satmayı düşünmüyorum, sen komple düşün istersen :smiley:

yok abı sen otomatık ıstıyosun die soyledım okadar masraf ettın satarken bı ton zarar edıceksın....

günaydın arkadaşlar.. yaw işi şanjımana dökmüşsünüz... :D komple arabadan vazgectiniz herhalde.... ::smiley:

Gunaydin herkeze ;D yok abi ben sahsen vazgecmem navaradan ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR