Mountainbiker's Photos

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan MOUNTAINBIKER Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 963
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 329,973
Ynt: Mountainbiker's Photos

[attachment=1]
[attachment=2]

DSCN7741

DSCN7740

Etiketler

[attachment=1]
[attachment=2]
suanda tepeye vardik ve gun sona erdi,buraya kadar basardik,gerisi bitti.
iste antalya...1500 mt civari yuksekten.
bir baska rota var sirada,onu daha onceden gecmistik,bunun yaninda cocuk oyuncagi.yeni fotolarda gorusmek uzere.
[attachment=3]

NOT: bundan sonra ki kareler secme karisik fotolar olacaktir.!!!!
ILGINIZ ICIN TESEKKURLER!!!

DSCN7752

DSCN7754

DSCN7756

spor ve sanat soslu degisik goruntulerden ornekler... hepside antalya civaridadir...
[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]
[attachment=4]

DSCN7324

DSCN7368

DSCN7389

DSCN7394

yakinda yine degisik bir parkur var,yine guzel fotolar esliginde size tanitmaya calisacagim.bu parkuru daha once de gecmistik.bilinen bir yol dan 970 mt ye cikacagiz.alimpinari yaylasina varacagiz,daha sonra dagin arka tarafindan asagi inecegiz manastir denilen bir bolgeden gecerek,guver kanyonunun yanindan gecerek kapali orman yolundan cakirlara gecerek turu tamamlayacagiz,bir aksilik olmazsa.merakli arkadaslar icin,rahat bir parkur ama antremansiz cikamyi denememenizi tavsiye ederim.

DSCN7609

ELLERİNİZE , EMEĞİNİZE SAĞLIK ÇOK GÜZEL BİR PAYLAŞIM OLMUŞ VALLA RESİMLER BAKINCA BENDE KENDİMİ SİZİN YANINIZDA HİSSETTİM TEŞEKKÜRLER.

sagolun,
yakinda gercekten guzel bi rotayi yeniden gecmeye hazirlaniyoruz.insallah bunun da gorsellerini ve olayin tarifini burada paylasmak kismet olur.
TAHTALI DAGI - KEMER- 2365 mt ye maalesef! teleferikle cikarak donus kisminda guzel bir down hill ve uzun bir inis yaparak ANTALYA ya donmek.sabah ezanini takiben yola cikilacak evden antalyadan asagi yukari bi 60- 70 km ye yakin pedal cevirip teleferik tesisine varilacak cikilacak ,arkadan cukuryayladan inilecek,taaaa kemere kadar,oradanda aksam ezanindan once eve varilacak,INSALLAH :smiley:)
toplam da sanirim bi 130 km kadar bi mesafeyi pedallayacagiz...aktivitenin en zevkli yani.....12 saat civari acik hava ve her daim bisiklet ustunde...durum booole..:smiley:)
gerisi gorsellere kalicak.meraklisi icin...
saygilar.
[attachment=1]
mountainbiker

DSCN7684

bizler gidelim gorelim, foto cekelim ki, gidemeyenler gorsunler, iclerinden bisiklete binip biseyler yapmak isteyipde iclerinde ki tembellige yenilenlere guven gelsin,buralarda ki guzellikleri gorenler buralari gormeye gitsinler.degil mi?

[attachment=1]
yoldaki tirlillar ile T.I.R. lara dikkat ediniz.
tirtillari ezmeyin,
T.I.R. lara ezilmeyin.:smiley:)

[attachment=2]
[attachment=3]
[attachment=4]
[attachment=5]

DSCN7587

DSCN7596

DSCN7606

DSCN7616

DSCN7624

Selaam,

Gerçekten çok güzel bir rota olmuş tebrik ederim eminim çok keyifli geçmiştir.
Ayrıca birşey sormak istiyorum,bu siteyi çok fazla kullanmadım daha önce az önce bende yaptığım bir gezinin
fotolarını paylaşıyım dedim ama 5ten fazla foto ekleyemedim ve vazgeçtim oyüzden.
Sonrada sizin mesajınızı görünce bir sorıyım dedim,nasıl eklediniz bu kadar fotoğrafı?
Kusura bakmayın biraz alakasız oldu ama pek anlamıyorum bilgisayar işlerinden de:smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR