Mountainbiker's Photos

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan MOUNTAINBIKER Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 963
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 327,035
Ynt: Mountainbiker's Photos

sehire yakin guzellikler....

CIMG1689

CIMG1690

CIMG1692

CIMG1693

CIMG1694

Etiketler

bu bölgeye bisikletle giriş yasak diye biliyordum. yeni mi izin çıkmış yoksa ben mi aylardır meraksızlığımın bedelini ödüyor muşum ? ;D

ewet millet......
bugun saat 14 30 civarinda sanirim OLUM gene ikinci kere TEGET gecti....
inanilmaz ama oldu.....dagda off road sirasinda, GIDON BORUSU sanirim metal yorgunlugundan olsa gerek tam yokus inmeye baslarken gidon bogazinin sagindan CATTTTT diye kirildi ve ben yuzustu uctum gene!!!!!! evet maalesef 2.kerre....artik 3.cusunde size yazamayabilirim ;D ;D ;D
not olarak herkesin dikkatine burada yaziyorum,lutfen siz siz olun eldiven (saglam ve kalin olacak) ve KASK siz ozellikle off road a cikmayin....gerisi ayrinti....
ve,bisikletinizin kontrollerini asla ihmal etmeyin....heleki zorlu sartlar altinda kullaniyorsaniz...
donus nasil mi oldu....
bende bi sakatlik olmadigi icin onada gecici bi cozum aradim ki evden fazla uzak degildim ve cevre tanidikdi.ne yaptim gidon bogazi 4 adet vidayla takiliydi .onemli olan bu durumda,kirik olan yeri bu 4 vidanin ortasina alip sikistirdim.dengeyi az cok bulan bisikletin gidonuna hic yuklenmeden,hani elleri birakip giden cocuklarin yaptigi gibi dusunerek sadece gidon bogazina yuk verip pedallayarak ve hizida sabit ve yavas tutarak fazla fren kullanmadan,eve geri dondum.asagi yukari 15-18 km kadar....tecrubeli olun yada olmayin herkesin basina gelme ihtimali olan bir olay...ozellikle karbon malzeme kullananlarin daha dikkat etmesini oneririm...
zor bi durum,kimisini teget gecmeyebilirde.....napalim kismetimizde buda varmis....fotolar simdi....(taze taze!!!!) :D :D :D

CIMG1713

CIMG1715

CIMG1714

bu fotolari cektikden sonra nolduysa oldu,gorunen dere kenarina inmeye basladigimda...

:D :D :D
yeni bir gidon, kuzu parasi zaten ;D ;D ;D ;D

tesekkurler....
yakinlarda olsan,keser yerdik, vallahi.....sizlerden kiymetlimi....

TESEKKURLER !!!! :smiley: :smiley:

veee hizli bir servis/tamirden oncesi ve sonrasi .... ;D ;D ;D ;D ;D
hayirli olsun.... :D
yeni bir ucusa kadar....garantilidir...

CIMG1719

CIMG1720

CIMG1721

bu arada benim eski/yedek bisikleimde huzurlarinizda :D :D
ASLINDA daga giderken onuda sirtimda tasiyabilsem,fena olmucakk ;)

veeeee READY to GO :D :D :D :D :D (tum nazarlar ve muhteviyatinin inadina!!!!) ;)

CIMG1722

CIMG1723

CIMG1724

öncelikle geçmiş olsun, sanırım kırılan gidonunuzda daha önceden bir çatlak oluştu ve aldığı darbe ile çatlayan yerden kırılmış olabilir... umarım sizin birşeyiniz yoktur?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR