Mountainbiker's Photos

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan MOUNTAINBIKER Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 963
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 327,227
Ynt: Mountainbiker's Photos

izleyen herkese ben tesekkur ederim.
bu arada saniyorum ki bu seneki yaz boyunca da IZMIR yollarinda olacagim...bu sefer goruselim BURHAN ABI...selamlar...IZMIR TAYFASINA ..... :D :D :D

Etiketler

CIMG1925

CIMG1923

CIMG1924

size guzel bir selale ziyaretinden ufak bir kac goruntu...

bir off road turu yaptik dostlarla ve gectigimiz rota uzerinde bu selale vardi....
buraya bende cok defa gelmistim BISIKLET ile ancak su cok az di...simdi tadina vardik...

CIMG1913

hisarcandiri koyu civarinda....

Hisarcandır bizim köyümüz , iyi bilirim ama bu şelale tam olrak nerde dostum :smiley: daha yukrılarda bi yerde heralde ...

koyumuzun biraz yukarisinda orman yolundan iceride ve tirmanis gerektiren bir yerde ulasmasi biraz zahmetli... ;) yazin kuruyan bir selalecik,kisin ise yanina yaklasamazsin yagmurda. :eek:

yolu biraz tarif eder misin Şehirden ama :smiley: ben de tam olrak nerde olduğunu anlamaya calısayım belki yolum düşer ;D

Mountainbiker's Photos

Hür abi sen misin ? bu giant bisiklet yillar once sende idi halen sende demek şaşirdim :smiley: , diger kişi de iskender abi mi?

hayırdır , gezileri bırakıp downhill yapmaya mı karar verdin :eek: ;D
fotoğraf hos olmus , biraz daha profesyonel bi fotoğrafçı olaymış misal ben , daha güzel seyler cıkarmıs ordan :D

varsin olmasin...profesyonel olmayida cevremde prof larida istemiyorum.AMATOR olmak dan memnunum.... ;)
NICE PROF.LAR GORDUKDEN SONRA....
amatorun EN iyisini, prof.a tercih ederim.... :D

Ammatör ruhla yola çıkılmalı. asla prof olamazsın.
güzel hamleler kendine iyi bak.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

SON KONULAR

Geri