Mountainbiker's Photos

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan MOUNTAINBIKER Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 963
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 329,977
Ynt: Mountainbiker's Photos

bu noktadan sonra artik bisiklet bize binecek vee arkada gorulen plaji ve sonda baslayacak olan tepeleri tirmanmayla gececek zorlu patika baslayacak...bu arada balik ciftliginin adamlariyla yillar onceki yasadigim macerayi paylastim,hatirladilar,gulduk, ama bize deli gozuyle baktiklari bariz di... :D :D :D

Etiketler

DSC00970

DSC00971

DSC00972

DSC00973

DSC00974

DSC00977

ve buradan sonra hic kimsenin yurume disinda ve deniz yolu haric gitmedigi koylar a ve patikaya geciyoruz....

ilk tepeyi zor bir tirmanis dan sonra astikdan sonra ilk surpriz arada goremedigimiz daha ufak iki asilmayi bekleyen tepe dahsonra asagida koyda nihai demir atmis bizim gibi,insanlardan uzak hayati tercih eden bir amcayla tanistik...su icmek istedik ama mumkun degil akan su inailmaz sicakti tam anlamiyla imamin aptes suyu gibi..bu amcadan patika bilgisini aldik yeniden tirmalamaya basladik...
DSC00980

DSC00978

DSC00981

ufak capli bi kaza, pedal demiri bilegine carpti benim ortagin..
DSC00982

DSC00983

DSC00984

arkada gordugunuz tepeleri yuruduk maalesef...

veee mutlu son...

DSC00985

sonunda gordugumuz olctugumuz km ile uyumlu...
DSC00987

ama cok yorgun....
DSC00989

DSC00988

eeeee, simdi nolucak??
anayola kadar bi 7 km cik daha tirmancaz...yaaa sonra ulupinar rampasindan assagi ver elini tekirova...veeee....doooogru antalya....cokgec kaldik.....evde yenge oklavayla bekler :smiley:))
DSC00990

tesekkurler kardesim iyi yordun bugun beni...bakalim digeri ne zaman... ;)

bi tanede MOUNTAINBIKER dan olsun...gezinin son fotosu....bundan sonra kosturmaca basliyor..gece cokmeden yetisme gayreti..

DSC00991

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151023157572103.458121.534757102&type=1

bakin genclere....nasil basarmislar...

DEGERLI DOGA SEVERLER....
BUGUN ANTALYA ORMANLARI BUYUK BIR TEHLIKE ATLATTI.TOPCAM BOLGESINDE CIKAN YANGIN SONDURME UCAK VE HELIKOPTERLERININ KAHRAMAN MELEKLERI SAYESINDE SONDURULDU.BENDE TESADUFEN ORAYA ULASTIM.KONUDA EMEGI GECEN HERKESE TESEKKURLER...mevki gecen sene gece benim mahsur kaldigim yere yakin ve burada cikan 2. yangin..fotolar burada...

DSC01018
DSC01019

DSC01021

DSC01022

DSC01023

DSC01024

DSC01026

DSC01027

DSC01028

DSC01029

DSC01031

ANTALYA da bisiklet senligi/festivali duzenleniyormusss..... :D
katilmak isteyenlerin .... TL yi odemeleri gerekiyormuss.. ;)
gusel bi etkinlik..... ::smiley:
SARISU ya herkesi bekleriz...( parasi olan seckin bisikkletciler)

EK...

Ali Bubaa
3 dakika önce
DOGA DA SPOR YAPMAK ICIN ILLAKI ONA BUNA PARA ODEMEK ZORUNDA DEGILSINIZ....
DOGAL GUZELLIKLERI GOREBILMEK VE YASAYABILMEK ICIN ONA BUNA PARA ODEMEK ZORUNDA DA DEGILSINIZ...
AMERIKAN KAPITALIZMININ DOGA DA YER ALMASINA ELBIRLIGIYLE ENGEL OLALIM....
TUM DOGAL GUZELLIKLER TUM INSANLAR ICINDIR... SADECE.PARASI OLANLAR ICIN DEGIL.BUNA ON AYAK OLAN TUM SEREFSIZLERI KINIYORUM...
1Beğen · · Tanıtımını Yap · Paylaş
Fırat Kıldıran bunu beğendi.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR