Mountainbiker's Photos

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan MOUNTAINBIKER Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 963
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 329,947

Etiketler

Ynt: Mountainbiker's Photos

y.gulesenoglu' Alıntı:
öncelikle geçmiş olsun, sanırım kırılan gidonunuzda daha önceden bir çatlak oluştu ve aldığı darbe ile çatlayan yerden kırılmış olabilir... umarım sizin birşeyiniz yoktur?

aynen o sekilde ....bu aliminyum malzemenin ve dokum,en buyuk riski uzerlerinde olusan kilcal catlak ve kiriklar.gozle gorulmesi zor olan bu sikintilar,insani hic beklemedigi anda yolda birakiyor,canina bile kast edebiliyor.ben buna benzer bir kac olayi bizzat yasadigim icin pek sasirtmiyor.
kuzu mevzuu na gelince, keske elimde olsa da , tum beni takip eden dostlarla paylasabilecek bir ortam olsa.caniniz sagolsun...yaninda efes ile beraber.....

haa bu arada isin icinde KUZU lafi gecince takip eden okur sayisinda da patlama yasanabilir gibi geldi....heheheeee....

Geçmiş olsun ara ara bakıyorum hepsi birbirinden merdane fotoğraflar ;D kazasız belasız sürüşler

Geçmiş olsun! Bir iki üç derken dokuz canlı çıkarsanız belki :smiley:

ewet millet gene yayindayiz ;)
bugunku test surusunden guzel kareler ile.ama once hosuma giden iki kare var....gerisi malum..
CIMG1778

CIMG1777

gerisi bizden kareler....

CIMG1763

CIMG1768

sozumuz soz,artik boyle kask ve eldivenle....

CIMG1747

CIMG1749

buna ragmen..... ;D ;D aksam son dakika da cok ani bir off road a imza atmayi basardim,gec vakitde 3 defa dere gecisi...hava karardigi icin fotograflayamadim,eve 5 kala... ;)

CIMG1731

CIMG1741

bu arkadas benim bisiklet ortagim,ISKO,herzaman beraber 20 senedir.
ayni zamanda kendisi fotografci...bizim fotolarin recisi :smiley:))
CIMG1742

CIMG1744

CIMG1756

Adamın gönlü HÜR olacak kardeşim ben bubnu bilir bunu söylerim.
kendine iyi bak bize lazımsın öptüm. ;)

paylaşımlar için canı gönülden teşşekkürler ediyorum hemen bir bisiklet alıp dağlara cıkmak istedi canım evet anladım bisiklet hastalığını böyle bulaştırıyorsunuz cok güzel bir hastalık ama görüşmek üzere devamını bekliyorum tekerinize taş değmesin ;) :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR