Motorunuz Nedir?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan moremiles Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,252
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 368,065
Ynt: Motorunuz Nedir?

Selamlar, bende yeni üyeyim.

Motorum HarleyDavidson Deluxe, arabam 2. aracım yani gideceğim heryere motorla gidiyorum. Istanbul trafiğinde zaten tersini yapabilenlerin sabrına hayranım. :smiley:

Etiketler

Suzuki V-Strom DL 1000
Enduro tabiiki..
buda benim ufaklık :smiley:
dsc0598p.jpg

dsc0601o.jpg

Triumph'ın motor parkı :

1951 AJS 18s 500 cc (restorasyonda)
1951 BSA A10 Golden Flash 650cc (faal)
1959 Triumph Thunderbird 650cc (restorasyonda)
1969 Triumph Bonneville 650cc (restorasyonda)
1971 BSA Spitfire 650cc (faal)
1992 Yamaha XT600 600cc (faal)
1994 Yamaha XT350 350cc (faal)
1998 Triumph Thunderbird 900cc (faal)

Hoşgeldiniz, Triumph...müthiş koleksiyon!!

Herkese Merhaba,

Daha önce Honda Beat 100 kullandığımı ve Honda Cbf 150 almayı düşündüğümü yazmıştım. Ancak 150 önce 250 olarak değişti, buda olmadı derken Honda 650 Transalp'de karar kıldım. Ve dün aldım. Tahmin edersiniz dün üzerinden inmedim. ;D ;D ;D Bugün de öğleye kadar kullandım. Duygularımı ilk vitesli motora geçen arkadaşlar kolaylıkla anlar. Hepinize kazasız ve belasız sürüşler diliyorum. ;D :D ;D

gezent-i' Alıntı:
Herkese Merhaba,

Daha önce Honda Beat 100 kullandığımı ve Honda Cbf 150 almayı düşündüğümü yazmıştım. Ancak 150 önce 250 olarak değişti, buda olmadı derken Honda 650 Transalp'de karar kıldım. Ve dün aldım. Tahmin edersiniz dün üzerinden inmedim. ;D ;D ;D Bugün de öğleye kadar kullandım. Duygularımı ilk vitesli motora geçen arkadaşlar kolaylıkla anlar. Hepinize kazasız ve belasız sürüşler diliyorum. ;D :D ;D

100,150,250 derken 650 cc.Eh biryerde durabilmekte başarı.Yazınızı okurken bir an son olarak KTM 990 yazacaksınız diye aklım kaydı ;D ;D ;D

Hayırlı olsun kazasız sürüşler dileklerimle.

Merhabalar bende Kanuni Seyhan 125 T (T turbo değil ;D) var. Güzel bir motor yeni başlayanlara tavsiye ederim...

Bende 3 tane KLE kullandım yaklaşık 4 yıl bindim ve 80000Km civarında yol yaptım, çok keyifili ve atak bir makinedir.
Güle güle kullanın. ilk 2 yıl sonunda veya 25-30000 lerde marş kavrama fıçı tip bilyalarından sorun yaratır. 60000Kmlerde ana ve kol yatak takımı ister.
tormator' Alıntı:
Selamlar...
Kawasaki KLE 500. Fırsat buldukça araziye dalarım. Senede bir-iki de uzun yola çıkarım.

motorum telsiz ve siren gprs donanımlı rialli fiery 150 dir suzikinin firması tarafından çinde özel ürettiriliyor çok memnunum dag taş demiyor

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

SON KONULAR

Geri