Motorunuz Nedir?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan moremiles Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,252
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 369,629
Ynt: Motorunuz Nedir?

Merhaba ,

Adım Kıvanç DUNDAR .
46 yaşındayım ve 15 yıldır motor kullanıyorum.
Hep Enduro kullandım.. ( Honda NX , Yamaha XT , BMW F 650 .)
Şu anda 1999 model R 1100 GS sahibiyim ...

Yollarda görüşmek üzere ...

Selamlar,

Etiketler

Merhaba

Uzun yolda BMW F 650 Gs kullanıyorum sehirdede Harley Davidson Sportster Accomplice Custom

www.noracer-tr.com

Beni cok yormuyor selesi bıraz rahatsızdı ama onuda airhawk ile çözdüm.Tavsiye ederim
http://www.therohostore.com/Departments/Comfort-Products/AIRHAWK-Motorcycle-Seat-Cushions.aspx

vagabondo başkanım hoşgeldiniz, gezenbilir motosiklet grubu olarak inşallah ortak gezilerimiz de olur...

Ben de yeni gelen arkadaşlar hoş geldin demek istiyorum. Bu vesile ile, aramıza katılan arkadaşların hangi şehirden katıldıklarını ve kendilerini tanıtan küçük bir tanıtım yazısının yararlı olacağını ekleyeyim. Motor tarzları benzer olan kişiler buluşup birlikte yol yapmak isteyebilirler. Ankarlı olup da uzun yol gitmeyi seven herkesi ayartabilirim. :smiley:

moremiles' Alıntı:
vagabondo başkanım hoşgeldiniz, gezenbilir motosiklet grubu olarak inşallah ortak gezilerimiz de olur...

Tabıkı moremiles www.noracer-tr.com adresınde iletişim bilgilerimiz var gezenbilir motosiklet gurubunu herzaman beklerız.

kawasaki kle 500 2005 model :smiley: şehir içi ve uzun yol ve arazide cok iyi anlaştık :smiley: isim bile koydum "KLEopatra"...:smiley:)))

Selam arkadaşlar ben izmir menemende ikamet edıyorum 1983 yılındn itibaren japon makınasına bınıyorum ALLAH izin verırse ölene dek bıneceğim.Şu ankı makınam 1991 model süper tenere yorgun bır savaşçı izmirde bulunan motorcuyum dıyen kışılerle tanışıp yol yapmak isterım.Tabıı dığer şehırdekı arkadaşlarla ancak festıvallerde buluşabılırız.ALLAH sağlık versın gerısı hıkaye

Hoşgeldin emrahcanyayli, KLEopatra'ya da selam ;)

Hoşgeldin hoca, maşallah, dilediğin gibi motor üstünde bir ömür diliyorum...
Daha tam detayları belli değil, bununla ilgili bir konu açacağız, ama Türkiye'nin merkezinde bir yerlerde bir toplantı düşünüyoruz diğer mod mobyletteboy, yani Tanju Abiyle birlikte önümüzdeki aylar içinde o gerçekleştiğinde herkes kaynaşacak inşallah...O zamana grup logosunuda hazırlamış olacağız...

Görüşmek dileğiyle...

Şu an DL1000, ve Husky TE610 .
İlk motorum 1994'te aldığım XT600E idi. Son derece basit bir o kadarda sağlam makine idi.
Bir yerde TE ile ilk günlere geri döndük. Te daha hafif ve daha güçlü.

Daha sonra bir süre 98 Transalp kullandım. Oldukça da memnun idim. Son derece sağlamdır.
Çok amaçlı kullanabileceğiniz bir makinedir. Benim ortalama yakıt tüketimim 5.5lt/100km idi.

2003 de DL1000'i aldım. DL tam bir uzun yol makinesi. Uygun lastikler ile patika toprakda da gider.

Arazi ve yaylalara daha rahat girebilme özlemi ise Husky'yi getirdi.
Şu an bu kombinasyondan çok memnunum. ;D

Selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.