Motokaravan Olarak VW Grubu Araçlar Hakkında Herşey

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan warsoul Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 434
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 243,604
Ynt: Motokaravan Olarak VW Grubu Araçlar Hakkında Herşey

devam

User6754 pic710 1226932000

0t4latsk6

Travelstyle 2010 01

018  scaled 600 013

02

Etiketler

Bir T4 kullanıcısı olarak fotoğraflara hayran kaldım.Teşekkürler.

Çok teşekkürler fotoğraflar için, gün doğmadan neler doğar denir ya, belki bir gün.....

Selamlar, sevgiler.

merhabalar herkese :smiley:
Alkovenli bir karavandan sonra sanırım sadece bana ait olacak olan T3 westfalia ya sahip olmama az bir zaman kaldı..
umarım bir problem çıkmaz.... ;)
Bu arada 1980 t3 westfalia bu araçlara güveniyorum ama bilmem gereken ekstra bir şey varsa bilgilendirebilirseniz sevinirim:smiley:
satmayı düşünen varsa da ilgileniyorum hala...

fuoco' Alıntı:
merhabalar herkese :smiley:
Alkovenli bir karavandan sonra sanırım sadece bana ait olacak olan T3 westfalia ya sahip olmama az bir zaman kaldı..
umarım bir problem çıkmaz.... ;)
Bu arada 1980 t3 westfalia bu araçlara güveniyorum ama bilmem gereken ekstra bir şey varsa bilgilendirebilirseniz sevinirim:smiley:
satmayı düşünen varsa da ilgileniyorum hala...

Hafızam beni yanıltmıyorsa vatani görevde olduğunuzu hatırlıyorum sanki?... İnşallah başka biriyle karıştırmıyorumdur. Doğru hatırlıyorsam hoşgeldiniz. Bundan sonra daha aktif katılımınızı bekleriz...

görewler faln 1 sene önce bitti geldm:smiley:
sadece çok fazla takip edemedim iş güç..
yani doğru hatırlıyorsunuz...:D
bakalm buralardaym antalyadym artk!!!:=)

Mehaba,
Bir tane T3 buldum motor yağ yakıyormuş.Sekman attırmayıp motor yaptırsam neye mal olur.?

fuoco' Alıntı:
Mehaba,
Bir tane T3 buldum motor yağ yakıyormuş.Sekman attırmayıp motor yaptırsam neye mal olur.?
Segman yaptirmak bir kumardir. Segmanla sıkısan motor baska yerinden patlak verebilir. Bu nedenle tam motor yaptirmak gerekir.

fuoco' Alıntı:
Mehaba,

ortalama bir motor yaptırmak 500 civarı işçilik 400 civarı rektefiye işciliği ve 1000 lira civarı yedek parça ama bu rakam motor açıltıktan sonra değişebilir kurtarılabilir parça olabilrde olmayabilirde.

raptor' Alıntı:
ortalama bir motor yaptırmak 500 civarı işçilik 400 civarı rektefiye işciliği ve 1000 lira civarı yedek parça ama bu rakam motor açıltıktan sonra değişebilir kurtarılabilir parça olabilrde olmayabilirde.
umarım bu kadar ucuza halledebilirim...

Ben ankaradayım gelirseniz o kadara hallederim.

bahsettiğimiz aracı ben dizel olarak var saydım doğrudur değilmi?

raptor' Alıntı:
bahsettiğimiz aracı ben dizel olarak var saydım doğrudur değilmi?
ANKARADA değilim ama yaptırmak için gelirim tabiki..
araç benzinli bildiğim kadarıyla benzinlilern motorunun daha ucuza yapıldığını da biliyorum..

1980 benzinli bir t3 için daha ucuz deği.l araç dizel olsaydı hiç sorun yoktu hertürlü şekilde halledilebilirdik ama benzinliyse yedek perçada sıkıntı var ben uzak durmanızı tavsiye ederim .birde hava soğutmalı bir motor ise hiç yanaşmayın derim.

Hikmet dostumuz gerçekten çok yetenekli, güvenilir bir ustadır. Ücret konusunda da bir o kadar alçak gönüllüdür. Gözünüz arkada kalmaz hiç merak etmeyin. Bunu aynı zamanda İstanbul'da astarı yüzünden pahalıya mal olabilecek onarıma ihtiyacı olan İstanbullu vw severler için de yazıyorum...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,522
Kayıtlı Üye Sayımız
172,180
Kaydolan Son Üyemiz
onurcel

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR