Land Rover Defender Satış İhaleleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ali fatih Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,252
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 640,214
Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri

ARKADAŞLAR mke hurdasan iki adet land rover 110 defender'ı ilhaleye koymuş biri tentli diğeri kapalı kasa haberiniz olsun

http://www.mkehurdasan.com.tr/210109.htm

yukarıdaki linkten ulaşabilirsiniz 1500 yt ihale başlangıç fiyatı

düzeltiyorum heyecandan diğerlerini görmemişim

yanlış saymadıysam 14 tane 110 defender var en düşük modeli 1988 en yüksek 1992 model süpermiş yaaa bide param olaydı :(

Etiketler

bu araçlar tenteli truzimciler için iyide bizim için pek talep gören tip değil km de düşük olabilir modelleride yüksek paylaşım için teşekkurler

ali fatih' Alıntı:
ARKADAŞLAR
mke hurdasan iki adet land rover 110 defender'ı ilhaleye koymuş biri tentli diğeri kapalı kasa haberiniz olsun

http://www.mkehurdasan.com.tr/210109.htm

yukarıdaki linkten ulaşabilirsiniz
1500 yt ihale başlangıç fiyatı
1500 ytl ihale açılış bedeli degildir sadece teminat bedelidir hatta aracın parasını verdıkten sonra geri iade ediliyor araç almak isteyen arkadaşlar ihalede kesinlikle ankarada bulunun yoksa bizim ilk girdigimiz ihaledeki gibi çöpten cıkmasın mektubunuz

araçlar hakkında detaylı bilgisi olan var mı? dizel mi benzinli mi bu arabalar?

bence bu sayfa sürekli güncel olmalı ihalelerden defendercilerin benim gibi sürekli birbirini haberdar etmeli birde tokat edaşta 2 adet land vardı haberi olan varmı zannedersem şubat mart gibi tekra rolacakmış araçlar temiz diyorla ama 130 lük kasalı herhalde vede v8

duyduklarımızı hakikatten buradan paylaşalım şubat ayında 94 300 tdı ler dediler gelecekmiş bir arkadaşta kıbrıs araçları gelcek çok temiz dedi arkadaşıma sordum kıbrısta yokmuş oyle bişey benim bir tane 92 110 um var amma bir üst model de imkanımda olursa 300 TDI bekliycem. etrafımda çok soran arkadaşım var

aslında ben bu konuyu istek bölümünde arkadaşlarada söyledim ama daha bir ses çıkmadı.
bu konu için bir sayfa gibi güncel land ihalelerinin olduğu bölüm fena olmazdı. neyse çok da problem değil
buradan da paylaşabiliriz.

umutcelikel' Alıntı:
Valla çıkarsa da kendi sorunu...3-5 arabaya göz ucuyla bakan biri anlar buradaki dalgayı bence...

Maalesef bu ihaleye bizde katıldık, Deli gibi fiyatı arttırdılar bir kaç dakiakada 15000 ytl yi aştı ki çıkış maliyeti 20.000 i bulmuştur, eğri oturup doğru konuşalım 2.5 dizeli fabrikadan sıfır alsan 25.000 etmez, lüzümsuz bir fiyata çıktı , bu paraların az üzerine piyada ne tdi lar ne donanımlılar var. 2.5 Dizel sahibi arlkadaşlar alımasın ben standard araçtan bahsediyorum, vinçli kilitli vb. üzeinde uğraşılmış araçlardan değil.

Bu arabada extra denebilecek hiç bir şey yoktu, alana yazık oldu bence. Sadece düzgün bir kupa hepsi bu.

Genel istek üzerine konuyu sabitledim ertık en üstte görünecek, 21 inde ankarada olursam MKE ihalesine katılmak isterim , katılacak arkadaşlarla buluşabiliriz.

Selamlar

21 indeki ihale için arayışta olan bir kaç arkadaşla konuştuk 92 nin altın da olmasın 110 olsun dediler tenteli için sıcak bakmadılar biri ben sadece avda kullancam diyor haber bekliyorum,ona sebep gidebilirim bende, fakat atmosferini merak ettiğimden 1 araç 4 5 kişi birleşip gidebiliriz. Alacaklı olanlkar içinde iyi olur aslında danışcak fikiralcak birleri olur. (sadece bunun için gidilecekse istanbuldan ankaraya )

ARKADAŞLAR BENDE DÜŞÜNÜYORUM GİTMEYİ HENÜZ ARAÇ SATIMI İHALELERİYLE İLGİLİ BURDA OKUDUKLARIMIN DIŞINDA PEK BİLGİM YOK 10.000 TL GİBİ FİYATLARI AŞARMI YOKSA SADECE İLK DENEYİM OLSUN DİYE İSTANBULDAN KATILAN ARKADAŞLAR OLURSA BERABER GELEBİLİRİM .

kayseride ihaleden alıp satan biri var sahibinden com ilan no 12027161 da bulabilirsiniz araçlar özel harekattan çıkma 8500 ytl istiyorlar araçlar askeri araçlardan daha bakımlı gözüküyor bilginize

pancarmotorcu' Alıntı:
kayseride ihaleden alıp satan biri var sahibinden com ilan no 12027161 da bulabilirsiniz araçlar özel harekattan çıkma 8500 ytl istiyorlar araçlar askeri araçlardan daha bakımlı gözüküyor bilginize

Benzin olmasa iyi gibiler. Bende gödüm ilanı.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR