Land Cruiser Yükseltme Kiti

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Felice Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 84
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,596

Etiketler
Ynt: Land Cruiser Yükseltme Kiti

bende vx100 ve cheerokenin tüm parcalarını vetess BURAK ATAK(05322615494) getirdi. burada espri yurtdışı maliyeti x 1.5 veya 2 dir
yurtdışı maliyet X 2 ise fazla esprisi yoktur. bunu X 1.5 oranında alırsanız iydir.taroto 2 carpar verir.bence getirenle acık acık konuşun

Yurtdışı maliyeti nedir bunun???

Selamlar.

ben tarotoyla görüştüm.bu fiyat gemi kargosu 1-2 ay sürer derler.uçak yapınca sanıyorum fiyat artacak..bekliyoruz bakalım..
ome 2 inc medium kitin fiyatı çeşitli yabancı sitelerde 700 ila 900 usd arasında.

Arkadaşlar;

Bilindiği üzere bende yükseltme kitimi kendi imkanlarımla Amerikadan getirttim.Eğer TAROTO herşey dahil bu fiyata getiriyorsa bence kaçırmayın.Bana ups firmasına vekalet+gümrük+depo falan 2,500 tl civarına geldi.Suya sabuna dokunmadan bu fiyat bence çok iyi,ayrıca geliş süreside gayet normal.Ben kış gelmeden söyleyin.

fiyat iyide tuğsan ,,taroto pek hevesli gibi gelmedi bana.ben sipariş vermek için aradım,uçak kargosuna bakalım ,birazdaha çoğunluk sağlayalım biz sizi ararız dediler.
bende tam şimdi gözü karartıp senin sistem getirsemmi diye rockyroada bakıyordum.

zaten araştırdığım kadarıyla en ucuz uluslararası kargo yapan firma bu seninki.802 dolarla..

Evet Çağlar orası öyle ama heralde Taroto toplu getirerek hem hesaplı hemde kolay olması açısından öyle demiş olabilir.Ama getirmezsede benim yöntem garanti nasıl olsa ;D

80 kasam olsa tuğsanı dinlerim,mojito mu icerim keyfime bakarım
taroto asla ve asla ucuza vermezzzzzzz... sedat sesimizi duyuyorsan su tarotodanda %15 indirimmm koparrr

Heytem, mojito'ları ben ısmarlarım.
Bu araba bitti. Beni yine kaşıntı tuttu. 80 kasalara bakıp duruyorum. Yeniden bir araba mı yapsak?

Hadi hayırlısı Ersun.....bize de öncü olursun fikirlerinle :smiley: Ne garip adamlarız biz yaaaaa dur durak bilmiyoruz....bitirdiğim bu kaçıncı araç ..bende LC bitince ne yapıcam :smiley: Şu an bütün ilgim LC üzerinde....araya bir an 55 Chevy pick-up girer gibi oldu eksiklerini hallettik şimdi tam yol Land Cruiser....eylüle hazır olmalı ......, ama herhalde elimdekiler beni uzun süre götürür.....Biri el frenimi çeksin lütfen :smiley: :smiley: :smiley:

Ersun bey motorun üzerine takabilecegim hazir interkol varmi?
fransizlar onada yapmiştir birşeyler kesin.

moger' Alıntı:
Hadi hayırlısı Ersun.....bize de öncü olursun fikirlerinle :smiley: Ne garip adamlarız biz yaaaaa dur durak bilmiyoruz....bitirdiğim bu kaçıncı araç ..bende LC bitince ne yapıcam :smiley: Şu an bütün ilgim LC üzerinde....araya bir an 55 Chevy pick-up girer gibi oldu eksiklerini hallettik şimdi tam yol Land Cruiser....eylüle hazır olmalı ......, ama herhalde elimdekiler beni uzun süre götürür.....Biri el frenimi çeksin lütfen :smiley: :smiley: :smiley:
o yüzden demişler ya... en iyisi hep hedefe yürümek...varınca ne yapacağımızı şaşırıyoruz...

RedlinE' Alıntı:
Ersun bey motorun üzerine takabilecegim hazir interkol varmi?
fransizlar onada yapmiştir birşeyler kesin.
vecih abinin fransızca kitaplarında görmüştüm. ama subaru'nun ya da başka kaputta intercooler olan başka modellerinkini uygulayabilirsiniz

Arkadaşlar halihazırda yükseltme siparişi veriyorken arkaya da ARB havalı kilit +kompresor de istesemmi ne dersiniz ..
tuğsanın sitede 1000-1200 dolar arası fiyat gözükmekte..
aynı zamanda arkada bulun lsd bize sorun yaratırmı??(sökmek,takmak,öne geçirmek vs...)
ayrıca ek materyallere ihtiyacımız olurmu ve diferansiyel ömründen yermi??

malda budur.

Air locker

Arb compressor

ARBairlocker

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,439
Kayıtlı Üye Sayımız
172,093
Kaydolan Son Üyemiz
ata bey

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR