Korando 2.9 Td Ile Başlangıç

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan highoutput Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5,596
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 484,246

Etiketler

İzmirde varmış biliyorum, arkadas hic paylasim yapmiyor burada, bir de benim ugrastigim gibi alttan delikleri kapamadan dalmış çamura , gidebildi mi ? Ama yukseltme de yok aracta tahminim lastikte

ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yok gidemedi çamurda , ama arazide güzel dolaştı

HUAWEI TAG-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şaka bi yana oradan sadece Rubicon ön arka kilitledi , lastik te vardi , defalarca denedikten ten sonra çıktı.

Kilit , mt lastik şart oldu bize de .

Kilit değil lastik, zaten araçta kilit var kullanmak önemli bu tcs yanıp sönmedi mi patinaj çekerken , şimdi tcs soyle çalışıyor gaz pedalını köklemeyeceksin seveceksin yavaş yavaş gaz vereceksiniz, ama o lastiklerle olmazdı yürüyecek tırmanacak yavaş yavaş bi lastik pati cekerse hafif hafif gaz vereceksiniz kitledi mi bi daha tempo gaz bu şekilde, pradolarda da var bu olay yavaş yavaş gaz verilecek o zaman cikar ama lastikler bosa dondugu icin camurda çıkmazdı lastikleri gondericem abi

Kilit değil lastik, zaten araçta kilit var kullanmak önemli bu tcs yanıp sönmedi mi patinaj çekerken , şimdi tcs soyle çalışıyor gaz pedalını köklemeyeceksin seveceksin yavaş yavaş gaz vereceksiniz, ama o lastiklerle olmazdı yürüyecek tırmanacak yavaş yavaş bi lastik pati cekerse hafif hafif gaz vereceksiniz kitledi mi bi daha tempo gaz bu şekilde, pradolarda da var bu olay yavaş yavaş gaz verilecek o zaman cikar ama lastikler bosa dondugu icin camurda çıkmazdı lastikleri gondericem abi

Rampa balçık çamur ve de kanallar var , lastiksiz çıkmak mucize olurdu haklisin aracın sınırlarını test ettim orada , o kadar adrenalin varki ne tcs ne başka birşey görmedim , kaydigim sağ taraftan ciksam , o taraf dereye düz iniş , biraz kurtayayim desem karşımda koca bi ağaç , fakat çok keyifli bir etkinlik oldu , Korandoya karşı bakış açıları değişir umarım , musait olduğunda haberleselim lastik isini çözelim , hakkini veren kullansin boşa gitmesin ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,514
Kayıtlı Üye Sayımız
172,172
Kaydolan Son Üyemiz
avukatomersefacanata

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.