Korando 2.9 Td Ile Başlangıç

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan highoutput Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5,596
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 512,571
videoları alırız da öncelikle yükseltme işlemi öncesi ve sonrası gelişmeleri merak ediyoruz..... :smiley:

bir sürü soru var, sonuç nasıl, zorluklar neler, yaylar uydu mu, amortisör gerekli mi vs vs. ?

Etiketler
@highoutput hocam,maasallahi var heeeyyyt açılın yoldan mi dedin

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yok be üstad bizde maksat eğlenmek :smiley: battik , kaldık , çektik , çekildik hep beraber güzel bir gün geçirdik , iddiamiz yok , yola cikarken Korando dan offroad araci olmaz diyenlere neler yapabilcegini gosterdik , Korandoya bilhassa gençlerden talep çok yakında offroad sahalarında daha çok Korando görebilirsiniz ,

HUAWEI TAG-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

videoları alırız da öncelikle yükseltme işlemi öncesi ve sonrası gelişmeleri merak ediyoruz..... :smiley:

bir sürü soru var, sonuç nasıl, zorluklar neler, yaylar uydu mu, amortisör gerekli mi vs vs. ?
Fotoları paylasmistim yükseltme yaparken daha önceki sayfalarda ? Yorum mu istiyorsunuz ?

Benim gibi sert arazi yapmayacaksaniz yükseltme yapılmasına gerek yok asagida sekil 1

Efc17eba84e62fcd8fdf0224bf436da8

Yikselttikten sonra yol tutuşu iyi olmasına rağmen eskisi gibi değil , bilhassa virajlarda girerken daha önce girdigim hızların daha altında giriyorum , bunun dışında eksi bir şey yok ,
Arazide artik daha rahatim , dik rampa iniş çıkışlarda tampon surtmuyor , takilmiyor
Tak , tuk ses yok , arazide çok konforlu hissediyorsunuz , sert sağ sol sallanma yok .

Herkese merhabalar.Hepinize güzel bir hafta dilerim.

1998 Musso'nun sis farlarını arıyorum. ebay'de takımını 160 dolara buldum. (Lamp Front Fog Lh Rh 8320105101X 8320205101X For Musso | eBay) Fiyat biraz pahalı değilmi sizce? Daha uyguna bulabileceğim biryer biliyormusunuz? Avrupada akrabalarım var orayada göndertebilirim.
Ben korandoya h100 sis farları taktım , çifti 70 TL , depolara bakarsanız aynisi olmasa da uygun bulabilirsiniz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR