Korando 2.9 Td Ile Başlangıç

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan highoutput Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5,596
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 512,228

Etiketler

Ayıp valla bizde ucuzcular bile 4.15

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@zilog camper cıymış bende diyorum biyerden hatırlıyorum bu nicki , hoşgeldiniz değişik bakış açıları konumuzu bilgi ve tecrübe katarak zenginleştircektir.
Teşekkür ederim. En başından beri kenardan kenardan takip ediyorum. Yakın zamanda bende de Rexton hayranlığı başladı ki sormayın ...
Aslında sıkı bir volvocu olarak yola devam ediyorum ama kamplar için volvo'nun uygun bir aracı hiç olmadı. Bu nedenle Vw T4 den camper yaptırıyorum.
Hep hayalim olan 4 çeker için XC90 isterdim,arardım fakat sanırım bulabilirsem takasla Rexton alıcam...

SM-E700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu video tamda içinde bulunduğum durumu anlatıyor.
Her yere konforlu gitmek yada sadece konforlu gitmek

Rexton lar distributorun ilgisizliginden dolayı hakettiği değeri maalesef bulamiyor

Ssangyoungteam.com ' a bi bakin isterseniz araçla ilgili her türlü bilgiyi bulabilirsiniz

Ankara Etimrsgut opet lerde mazot fiyatı 4.63 TL. Aracınıza 75 tl ile 16.20 litre mazot almışsınız. 110km yol için km de 0.147 litre mazot yakmış. Yani km de 0.68 kuruş. 2900 cc hacimli bir araç ne kadar yakmalıydı ?

Bende nissan terrano var 2700 cc otomatik vites. Birazcikta donanımı var. Bu kadar yakması normal zaten.

SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Koranda icin koltuk basligi bulabilir miyiz, uyan bi araba var mi acaba?

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim. En başından beri kenardan kenardan takip ediyorum. Yakın zamanda bende de Rexton hayranlığı başladı ki sormayın ...
Aslında sıkı bir volvocu olarak yola devam ediyorum ama kamplar için volvo'nun uygun bir aracı hiç olmadı. Bu nedenle Vw T4 den camper yaptırıyorum.
Hep hayalim olan 4 çeker için XC90 isterdim,arardım fakat sanırım bulabilirsem takasla Rexton alıcam...

Alin cengiz abi daha deneyimli ama das gibidir rexton ama hangisinden alacaksiniz yeni kasa 2.0 mi eski kasa 2.7 mi

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Neye gore 4.27, neye gore 4.89
Yada r 85 Lee 4.89 mu

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,621
Kayıtlı Üye Sayımız
172,267
Kaydolan Son Üyemiz
Aylin aksoy

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.