Kilis Yedek Parça Merkezi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ensar_79 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 111
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,937

Etiketler

Ynt: Kilis Yedek Parça Merkezi

langona' Alıntı:
ustam meraba, land rover 300 td motor lazım bulma imaknın varmı acaba...?

Halep te var gittim bizzat gördüm. Aracına binip Halep e gidip orada değiştirip gelebilirsin. Değiştirdiğin hurdacıdan arapça faturasını alıyorsun. Burada yeminli tercümana çevirtip, trafikten işletiyorsun. Dizelse tabi..

göktuğ kardeşim paylaşımın için tşk ederim:smiley: 300 tdı olduğuna eminsin dimi? birde ordan aldığımız arapça faturayla türkiyeye girşde sorun yaşanmıyordur inşallah? birde bu arapça faturayı türkiyede yeminli tercümana türkçeye çevirdiğimizde işleme sürecinde acaba problem yaşarmıyız? sen nezaman halepe gittin ve fiyatını sordunmu acaba yardımcı olursan sevinirim, çünkü biz ensar ustaya sorduk bakayım dedi sonra yine aradık bulamadım dedi...

halil bey bana 4 adet ön ve arkaya uyabiliecek cj7 komple disk fren tertibatı lazım acaba elinizde varmı birde fren vestenizörü lazım varise fiyatı ne olur bilgi verir seniz sevinirim

langona' Alıntı:
göktuğ kardeşim paylaşımın için tşk ederim:smiley: 300 tdı olduğuna eminsin dimi? birde ordan aldığımız arapça faturayla türkiyeye girşde sorun yaşanmıyordur inşallah? birde bu arapça faturayı türkiyede yeminli tercümana türkçeye çevirdiğimizde işleme sürecinde acaba problem yaşarmıyız? sen nezaman halepe gittin ve fiyatını sordunmu acaba yardımcı olursan sevinirim, çünkü biz ensar ustaya sorduk bakayım dedi sonra yine aradık bulamadım dedi...

halep e gideli 3 ay oluyor. onlarca yarım disco vardı. ister v8 ister dizel. ben motor değişimi yapmadım. yapan birisinden duydum. ayrıntıları çok iyi bilmiyorum. ama aracınla kapıdan geçmek için triptik denilen araç pasaportu çıkarman gerekiyor. 350 TL gibi masrafın oluyor. Kilis kapısından ruhsatta kamyonet yazan araçları almıyorlar. Hataydan girliyormuş. Motor değişikliği için mevzuatı iyi okumak gerekir. Sizi yanlış yönlendirmek istemem. Ama yasal olmadan numarasını değiştirenlerde oluyormuş ;D

oziiron' Alıntı:
halil bey bana 4 adet ön ve arkaya uyabiliecek cj7 komple disk fren tertibatı lazım acaba elinizde varmı birde fren vestenizörü lazım varise fiyatı ne olur bilgi verir seniz sevinirim

Halep te CJ ile ilgili hiçbirşey yok. Beyrutta varmış.. ben gitmedim ama..

jeep' Alıntı:
Halep te CJ ile ilgili hiçbirşey yok. Beyrutta varmış.. ben gitmedim ama..

göktuğ bey oralarda toyota land cruiser parçacı ,hurdacı rastladınızmı, gitsek bişey çıkarmı acaba??
(80 kasalar için soruyorum)

selamlar

çağlar' Alıntı:
göktuğ bey oralarda toyota land cruiser parçacı ,hurdacı rastladınızmı, gitsek bişey çıkarmı acaba??
(80 kasalar için soruyorum)

selamlar

4-5 araç vardı. Ama hangi kasa olduğunu hatırlamıyorum. İsterseniz ve sabrınız varsa sizin aracın aynısından da getirebiliyorlar tabi yarım olarak..

halil bey merhaba,
85 model bj 75 arka diferansiyel kilitleri varmı? ve fiyatı neolur?

jeep' Alıntı:
Halep te var gittim bizzat gördüm. Aracına binip Halep e gidip orada değiştirip gelebilirsin. Değiştirdiğin hurdacıdan arapça faturasını alıyorsun. Burada yeminli tercümana çevirtip, trafikten işletiyorsun. Dizelse tabi..

arapça faturayla olmuyor bu işler arapça fatura yalnızca suriyede geçerlidir orada aracınıza taktırdığınız motor gümrükte muayene sırasında değişildiği anlaşılarak aracınıza ve size arap devleti tarafından el konulur halap te kurtulsanız bile türk gümrüğünden asla geçemezssiniz tespit edildiğinde aracınız trafikten men olur bizzat başımıza geldi bilginize sunarım

halil bey merhaba,
85 model bj 75 için ön ve arka diferansiyel kilitleri varmı? ve fiyatı ne olur? özelden de yazabilirsiniz.

halil bey 89 model jeep xj 4000 cc için benzin enjektörü bulabilirmiyiz bir tane lazım olucak ama bilgi ve fiyat yazarsanız memnun olurum

halil bey 2600 cc benzinli 93 model pajeroya 3500 cc benzinli motor takılabilirmi. takılırsa temin edebilirmisiniz?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR