Kilis Yedek Parça Merkezi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ensar_79 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 111
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,627
Ynt: Kilis Yedek Parça Merkezi

Ensar bey, 2003 Terios oksijen sensörü lazım. Elinizde var mı ? Varsa sıfırı, yoksa çıkması kaça olur ?

Etiketler

Arkadaşlar Halil beye isterseniz cepten ulaşabilirsiniz. Ben ancak bu şekilde sorumun cevabını bulabildim.
5448528279 05362525930 03488222395

sayokan' Alıntı:
halil bey 2600 cc benzinli 93 model pajeroya 3500 cc benzinli motor takılabilirmi. takılırsa temin edebilirmisiniz?

taner bey bendede aynı araçtan var cevap aldınızmı motor konusunda eger aldıysanız bilgilendirirseniz sevinirim

taner bey bendede aynı araçtan var cevap aldınızmı motor konusunda eger aldıysanız bilgilendirirseniz sevinirim
[/quote]

malesef ali bey burdan cevap vermiyor halil usta paylaşmayı sevmiyor galiba :D :D telefonla bireysel iletişim kuruyor. ;D

Benim asıl merak ettiğim 2600 cc olan bi araca daha büyük hacimli ( 3500 ) cc gibi motor takilirsa kanunlar buna musade ediyormu.?
motor temin etmek,ve montaj aşaması sonra düşünülür heralde.

sayokan' Alıntı:
Benim asıl merak ettiğim 2600 cc olan bi araca daha büyük hacimli ( 3500 ) cc gibi motor takilirsa kanunlar buna musade ediyormu.?
motor temin etmek,ve montaj aşaması sonra düşünülür heralde.

ben onu bılıyorum mevzut motorun gucunu en fazla %10 gecebilirsiniz arastırmıstım

sanırım net olmamakla beraber benzinli motora dizel takamıyosun o kadar hacim yok diye biliyorum

alii38' Alıntı:
sanırım net olmamakla beraber benzinli motora dizel takamıyosun o kadar hacim yok diye biliyorum
Evet ali bey araştırdım benzinli araca dizel - dizele benzinli motor koyamıyoruz artık kanunlar izin vermiyor.

cemtascioglu' Alıntı:
ben onu bılıyorum mevzut motorun gucunu en fazla %10 gecebilirsiniz arastırmıstım
iş te bu konunuda net bilgi sahibi değilim netleştire bilirsem ya aracın motorunu değiştiricem.. yada artık care yok arabayı değiştireceğiz bu yük motorlu bi araç düşünücez.

arkadaşlar kusuruma bakmayın lütfen pek bakamıyorum siteye hepinizden özür dilerim

motor atma konusuna gelince:tubitak'ı bir inceleyin derim
eğer motor atacağınız araç düşük modelse ve daha önceden motor değişmiş ise
tekrardan motor değişikliği yapabiliyorsunuz
bir müşterim tübitak la yazışması sonucunda benzinli aracına dizel motor attırdı ama attığı motorun 99 modelden yukarı olması şartı ile değişikliği tamamladı

www.ensaryedekparca.com

halil_otomotiv.com@hotmail.com

Hayır Ali bey, olumlu bir cevap gelmedi. Piyasada çıkmasını 150 TL ' ye buldum. Fakat doğal olarak hiçbir garantisi olmadığı için almadım. Topkapı Daihatsu yetkili servis KAR otoda sıfır, orjinal japon, 1 yıl garanti işçilik dahil 385 TL ' ye işimi hallettim. Piyasada satılan bosch markalardan sakın almayın, alan arkadaşlar tanıyorum yakıtta müthiş farkediyor. En iyisi biraz pahalı ama orjinali. Takınca 100.000 km civarı gidiyor...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

SON KONULAR

Geri