Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Yusuf Aybek (yaybek)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Yusuf.. Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,763
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 338,442
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Yusuf Aybek (yaybek)

Değerli dostlar bugün sigortam karavan sigortası olarak yapıldı 397 lira olan kamyonet sigortası 195 liraya düştü,yaklaşık 200 lira kazancımız oldu.
Yalnız ilk önce kamyonet sigortası kesildi sonra zeyil yapıldı karavana döndü bundan sonra karavan sigortası olarak devam edecek uğraştırdı ama sonuç güzel oldu.
Bu arada poliçeyi Hüseyin Ekmekci beyin tavsiyesi ile Ankarada bir sigorta acentesi aracılığı ile yaptırdık konuyu çok iyi biliyorlar ihtiyacı olan dostlar olursa adres telefon bilgileri bende mevcut.

Etiketler

Yusuf kendi çapında yeni bir başarıya imza atmışsın. Bu konuyu bizimle paylaşman da çok hoş. Bence bu konu önemli bir konu, bu nedenle ayrı bir başlık altında toplamak ve kaybolup gitmesine izin vermemek lazım...

Haşmet bey aslında daha önce bilinen bir şey sayın Hüseyin Ekmekci uyarmasa idi ben yaptıramayacaktım daha önce benzer bir konu duymuştum ama benim sigortacı bu şekilde hiç duymadık bilmiyoruz deyince bende belki başka bir uygulamadır diye üstüne düşmedim ve yeni poliçeyi yüksek fiyattan ödedik,aslında bu konuda bir başlık olması gerekiyordu ama tam bakamadım yoksada yeni bir başlıkla sabit konular arasına alınabilir.

Yusuf peki vergi düşüyormu ? veya artıyormu ?
ocak pulu ne kadar yatıracaksın

Bugün Atilla abi(Atiladi),Ömer abi(gözdemed) ve Ahmet Abi(Yasiko) Yenibosna Koçtaş'ın önünde otoparkta buluştuk yaklaşık 3.5 saat karavan,karavancılık,kamp ve benzer konulardan konuştuk sohbet ettik benim arabayı inceleyip tavsiyelerde bulundular bundan sonra neler yapılabilir onları konuştuk kendilerine sıcak sohbetten dolayı teşekkür ederim bende ev sahipliyimi yaptım güzel bir çay demledim hem arabada yanan ocağın sıcağı hem sohbetin sıcaklığı ortamı bayağı ısıttı üzerimizdeki mont ve yelekler fazla geldi keyifli bir buluşma oldu.
Bu arada Atilla abi avatarında göründüğü gibi yaşlı değil çok genç görüntüsü olan bir abi kendisine avatarını değişmesi tavsiyesinde bulunduk ;D ;)

05122009020

05122009021

Bugün ilk defa bie campera bindim.Bizi misafir eden Yusuf kardeşimize teşekkür ederim.Ziyaretimin sebebi yeni aldığım Ducato arabamı nasıl camper haline getirebilirim.Yusufun deneyimlerinden yararlanmak istedim.O da bizi en iyi bir şekilde ağırladı kendisine teşekkür ederim.Önümüzdeki günlerde kendisi ile daha sık görüşeceğimizi ümüyorum.Herkese iyi akşamlar dilerim.
Ömer Aktaş

Ömer abi ben teşekkür ederim gelişiniz bizleri sevindirdi evimize gelip kapımızı açtınız bizde elimizden geldiğince hizmet ettik umarım misafirperverliğimizi beğenmişsinizdir ;D.

Bu arada ilk defa campere binen biri olarak beklentilerinize cevap verecek türdenmi sizce yeterlimi yoksa daha farklı olabilirmiydi.

yUSUF BEY cAMPER'IN MUKEMBEL,GÜLEGÜLE KULLAN aLLAH KAZALARDAN KORUSUN.

Bu gün Yusuf'un misafiriydik, karavanperverliğine teşekkür ederiz, karavanda 3.5 saat çocukların evcilik oynadığı gibi mutlu olduk, nerede olduğumuzu, zamanın nasıl geçtiğini anlamadık, bir başka boyutta idik sanki, karavandan indiğimizde hava kararmıştı, bir baktımki yenibosna koçtaşın parkındayız...Biz bu gün Karavan açılımı yaptık...Darısı başınıza...

Yusuf niye üçkağıt açıyorsun? Aracın içi çok sıcak olmuş da, montları çıkarmışlar da... Arkadan koskoca iki tane ufoyla ısınıyorsunuz işte ;D

Vallaha helal olsun Cem kardeş hiçbirşey kaçmıyor dikkatinden ;D biz Koçtaş'ın parkında idik bir ısıtıcı firması tırı getirmiş stant açmış oraya o fotoğrafda tırın brandası bizde boş yer orayı bulduk park ettik fotoğrafı ilk eşim gördü ya nerden aldınız o ısıtıcıyı dedi ;D inan bende o an farkına vardım hiç aklıma gelmedi oradaki ısıtıcı fotosu tesadüfün böylesi gerçektende içerisi havalandırmanın biri açık olmasına rağmen sıcacıktı.

Bence psikolojik olarak etkilenip çıkarmışsınızdır montları :D :D
Webasto işini boşver... Yanlara iki tane kocaman ufo reklamı aldın mı, iş biter :D

Sevgili Yusuf etkinliginizi kiskanmamak elde degil. :D
Sevgili Yusuf sonucu kacirdim ama su senin 3 sistem buzdolabi hakkinda bir arkadas soruyor. Hava 45 dereceyken gazla nasil bir sonuc alinabilir. Bu buzdolabini almaya deger mi tavsiye eder misin?

Evet Cem yanlara ufo diyelim biz model adı olmuş artık resimleri yapıştırdıkmı içerideki ocağın küçük gözü bile yansa ısıtıyor bir çuval para verip ısıtıcı almaya gerek yok zaten burda yaza ne kaldıki ;) ;D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR