Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Yusuf Aybek (yaybek)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Yusuf.. Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,763
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 345,241
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Yusuf Aybek (yaybek)

Yusuf çok şık olmuş eline sağlık...

Etiketler

Sana güvenimiz tam. O zımbaları bende gördüm ama senin en güzelini yapacağından emin olduğum için hatırlatmaya gerek görmedim. :smiley:

Yusuf son retuşların da 4 x 4 lük olmuş. Ellerine sağlık. Bir gün bir kampda buluşalım artık. Unutma, semaverde çay sözün vardı. :smiley:

Avatarındaki sepetli motor çok şirinmiş. Biraz bilgi versene. Bu motor nerede? Türkiye'de mi?

Hakan abi haklısın semaverde sözüm söz bu aralar biraz yoğunluğum var ben eşim ve çocuklar olmadan gezmeleri sevmem illaki ortam müsaitse onlarda gelecek fakat biliyorsunuzki bir eberspaçher D2 taktırmayı düşünüyorum ama bu aralar ödemeler harcamalar hep üst üste geldi fırsat olmadı bir türlü,ısıtma olmadanda bu havalarda sıkıntılı olur yoksa bende çok istiyorum bakalım en kısa zamanda işleri yoluna koyup bir yerlerde semaverden çay içmek nasip olur.

Abi avatardaki motoru nette dolaşırken gördüm hoşuma gitti birazda espiri olsun diye kullandım ama deyişmeyi düşünüyorum.

çok güzel yaaa allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin maşallah gerçekten harika birşey olmuşş ellerinize sağlık

Kardeş benim için kendi kısıtlı imkanlarım ile yaptığım araç en iyisi ama inan çok güzel araçlar var içine binmeye kıyamaz insan. ;)

tebrik edi yorum sizi gerçekten elllerinize sağlık harika bir iş çıkarmışsınız . sakın yanlıs anlamayın demınkı mesajımı

yusuf kardesım .
dun baktıgımda cok guzel seyler yapmıs oldugunu gormustum. bu gunde bır seyler ılave edersın gıbı dusundugumden araya gırmek ıstemedım.
ne keyıflı oluyordur kımbılır. her sey yoluna gırmıs koymussun ruhsatı cebıne, artık bundan sonra keyfekeder yerlerıyle ugras dur . ne guzel . ınsanın kendı yaptıgı oyuncagı ıle sureklı ılgılenıp sevmesı parlatması. ımrenıyorum sana . ınsallah şu hayatında her sey ıstedıgın gıbı olsun.
saglık ve mutluluklar. selam ve sevgılerımle.

güzel insanlara selam olsun iyiki varsınızda kafalar uyuşuyorda zamanın kıymetini biliyoruzda böyle harika sanat eserlerini paylaşıyoruz paylaşmayı seven dostlarımız her zaman olmuyo sevgiler hepinize

klorr' Alıntı:
tebrik edi yorum sizi gerçekten elllerinize sağlık harika bir iş çıkarmışsınız . sakın yanlıs anlamayın demınkı mesajımı

Ramazan kardeş alınacak birşey yazmamışsınız ne münasebet bilakis siz değerli dostların tebrik ve tmennileri beni fazlasıyla mutlu ediyor.

orbay74' Alıntı:
yusuf kardesım .
dun baktıgımda cok guzel seyler yapmıs oldugunu gormustum. bu gunde bır seyler ılave edersın gıbı dusundugumden araya gırmek ıstemedım.
ne keyıflı oluyordur kımbılır. her sey yoluna gırmıs koymussun ruhsatı cebıne, artık bundan sonra keyfekeder yerlerıyle ugras dur . ne guzel . ınsanın kendı yaptıgı oyuncagı ıle sureklı ılgılenıp sevmesı parlatması. ımrenıyorum sana . ınsallah şu hayatında her sey ıstedıgın gıbı olsun.
saglık ve mutluluklar. selam ve sevgılerımle.

Mehmet abi sizlerin beğenisine layık olmak benim için şerefdir İnşallah en kısa zamanda sizde aracı tamamlayıp ruhsatını karavan olarak alırsınız,

Levent abi daha yapacak işler var,zaten bu yapacaklar hiç bitmez zaman içinde tamirler ve değişiklikler olacaktır anlayacağınız bu saatten sonra cila işi hep devam edecektir,

engürü' Alıntı:
güzel insanlara selam olsun iyiki varsınızda kafalar uyuşuyorda zamanın kıymetini biliyoruzda böyle harika sanat eserlerini paylaşıyoruz paylaşmayı seven dostlarımız her zaman olmuyo sevgiler hepinize

Sayın Engürü asıl iyiki Gezenbilir var iyiki burada karavan bölümü ve çok değerli dostlar var burası olmasa idi ben hiçbir bilgim yokken nereden ve nasıl bu kadar bilgiye sahip olup hiçbir karavanın içini görmemişken bu beyendiğiniz arabayı yapbilirmiydim iyiki sizler varsınız sayenizde hayalime kavuştum Allah tüm dostlara en kısa zamanda istedikleri karavana kavuşmayı nasip eylesin.

yaybek' Alıntı:
Allah tüm dostlara en kısa zamanda istedikleri karavana kavuşmayı nasip eylesin.
Amin Yusuf kardeşim. bu arada tavan kaplaması güzel durmuş. zımbalarıda görünmez yaptığın an daha estetik olucaktır,ellerine sağlık.
Nasılsın umarım iyisindir. bak bize geldiğinde sana bahsetmiş ve yapmakta olduğumuz ince işleri yükledim. nasıl beğenecekmisin bakalım ,bir yorumunu alalım.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=42034.0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri