Kayseri Off-Road Grubunun Buluşması

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan takomistik Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 732
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 76,770
Ynt: Kayseri Off-Road Grubunun Buluşması

bu hafta sonu yapılacak gezi detayını o forumda konuşmaya devam edecek olsaydık gerçekten doğru olmayacaktı .. o forum off road yapmış ve gelecektede yapacak bütün üyeler için dersler verecek, üzücü olduğu kadar herkesin kendisine birşeyler aldığı değerli paylaşımların olduğu bir forum..
dolayısıyla o forumun günlük sohbetlerle ilgiyi kaybetmesini istemeyiz..
yalnız Okan başkan dahil Kayseri grubundaki arkadaşlar henüz bu forumu keşfedemediler sanırımki ... kimse yazmıyor .. ???

Etiketler

PIKE' Alıntı:
arkadaşlar okan başkan hafta sonu için nigde çamardı-toroslar için gezi planlıyor. herkesinde fikrini soruyor.
şimdilik katılım şöyle
1)Okan güpgüpoglu
2)Yahşi kürtüncü
3)Engin kaplan
4)Ertugrul açıkgöz

cevaplarınız rica olunur.......
diğer arkadaşlara da telefon ve msj ile ulaşalım onlarda forumda görüşlerini yazsın.katılım sayısı mutlaka artacaktır
söylediğim gibi bu gezinin kamplı olması daha uygun.
grubun bir kısmı cumartesi kamplı gider,günübirlikçiler pazargünüde gelebilir

deveci' Alıntı:
diğer arkadaşlara da telefon ve msj ile ulaşalım onlarda forumda görüşlerini yazsın.katılım sayısı mutlaka artacaktır
söylediğim gibi bu gezinin kamplı olması daha uygun.
grubun bir kısmı cumartesi kamplı gider,günübirlikçiler pazargünüde gelebilir
Okan zaten msj. göndermiş bugün liste kesinleşir demişti.

Bizim ekibin huyudur zaten son dakikaya kadar gelen gelmeyen belli olmaz.Çamardı da alabalık çiftliği varmış resimlerini koyuyorum.En azından fikir olur sizlere.

Harita

Harita2

bu eger sadece bir gezi ve piknik olayına benziyor eger mümkünse küçük araçla gelinebilirse bende geleyim

hep böle oluyo yaa ben ne zaman 2 hafta üstüste pazar günü işim olsa aynı hafta off road yapıyosunuz kardeşim nası beceriyosunuz anlamıyorum geçen hafta kayseride işim bardı bu haftada şehir dışındayım 10 ekimde kayserideyim program yapmazsınız 1 hafta boşluk olsun diye sonraki hafta seyehet çıkıyorum ondan sonra yine yaparsınız kesin :( ben biliyorum :D

alii38' Alıntı:
hep böle oluyo yaa ben ne zaman 2 hafta üstüste pazar günü işim olsa aynı hafta off road yapıyosunuz kardeşim nası beceriyosunuz anlamıyorum geçen hafta kayseride işim bardı bu haftada şehir dışındayım 10 ekimde kayserideyim program yapmazsınız 1 hafta boşluk olsun diye sonraki hafta seyehet çıkıyorum ondan sonra yine yaparsınız kesin :( ben biliyorum :D

oooo ali bey senin şu XJ yi arazide bir göremedik
merak etme nazar dedirmeyiz.okuyarak bakarız,maşallah deriz ;D

takomistik' Alıntı:
bu eger sadece bir gezi ve piknik olayına benziyor eger mümkünse küçük araçla gelinebilirse bende geleyim

katılım az olursa başka bir yerlere de gidebiliriz

ben katılırım
ama yakın yerler olursa benim için daha ii olur
uzun yol benim için sıkıntılı oluyor

valla engin haklısın okan başkanın arabasında nazar var herhalde.

ALLAH NAZARDAN SAKLASIN ELEMTEREFİŞ KEM GÖZLERE ŞİŞ ;D ;D ;D
MAŞALLLAH MAŞALLAH.

Okan başkandan haber almadım ama son kuşlardan aldıgım habere göre rubicon i birileri son sürat deniyormuş şu an.
Tahminimce korkulacak birşey yok inşallah..

Bu arada sabah beni irfan aradi . oda geleckmiş

*Sabah mustafa fındıga söyledim. isterse normal araba ile gelir. kaldıgı yerde arabasını park eder bizimle devam eder.
Yol asfalt ama biz yoldan çıkmaya gidiyoruz.
(BU ARADA ALLAH KİMSEYİ YOLDAN ÇIKARMASIN ;D ;D ;D)

Ali kardeşim sende de nazar var. Arabanın tekeri sivas ta topraga değidi ve olanlar oldu.

Millet kayseri off road grubu olarak KURŞUN DÖKTÜRELİM DERİM.

arkadaşlar benim parça yeni gelmiş inşallah toplanmaya başlandı. ancak uzun mesafeli bir geziye çıkamam öncelikle kısa mesafede hırpalamam lazım.onun için ben kısa mesafe proğram olursa katılırım yoksa pazar günü sarıgöle doğru denemeyi düşünüyorum...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR