Kayseri Off-Road Grubunun Buluşması

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan takomistik Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 732
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 79,768
Ynt: Kayseri Off-Road Grubunun Buluşması

okana şu an ulaşamadım ama muhtemelen gelir

1)Okan güpgüpoglu ( muhtemelen gelir)
2)Yahşi kürtüncü
3)Engin Deveci
4)Ertugrul açıkgöz
5)Mustafa Balta
6)Alper Erginer
7)Mustafa Fındık
8)Akif Aksoy
9)Murat Aydogan
10)irfan Büyükdag
11)Hasan eskici (görüştüm geliyor)
12)Ahmet Kirik ( görüştüm geliyor)

Ömere ulaşamadım biri haber versin
Herkese hareket saati sabah 8:30 Şeker fabrikasi önü diye bildiridim

Etiketler

soyisim yanlışkları için kusura bakmayın

1)Okan güpgüpoglu ( muhtemelen gelir)
2)Yahşi kürtüncü
3)Engin Kaplan-Kemal Kaplan
4)Ertugrul açıkgöz
5)Mustafa Balta
6)Alper Erginer
7)Mustafa Fındık
8)Akif Aksoy
9)Murat Aydogan
10)irfan Büyükdag
11)Hasan eskici (görüştüm geliyor)
12)Ahmet Kirik ( görüştüm geliyor)
13)Ömer Faruk Engin ( muhtemel geliyor)

katılım fena görünmüyor ;D ;D

arkadaşlar biraz önce irfanla görüştüm. karpuzsekisi tarafından bir çamur banyosu molası ile çok güzel bir rota ile bizi kızlörene çıkarmak istiyormuş....
iyi bir rota fikri varmış...

Çamur banyosu denilen kaplıca mıdır :p

sil baştan olmasın derim. İncesu demiştik
diğerini haftaya planlıyalım. Böylelikle hafta içi de daha iyi organize oluruz.
Ben liste oluşturulduktan sonra karar verilmiştir derim. Çünkü insanlar mesafe ve yer açısından değerlendirip evet diyorlar. Kriterler değişrse hayır demeye çekinenler yada öbür taraf daha zevkliydi onun için evet demiştim diyenler olur, doğaldır. Ben gelmiyorum o zaman diyecekte kimse yok bizde :smiley: tam tersi herkes birbirine karşı çok nazik ve duyarlı.

Aslında organize olma şeklimizi organize edelim derim. Bu hafta incesu olsun bu konuyu da konuşalım. Zaten artık dernek olduğumuza göre böyle organizasyonları daha iyi yapabiliriz diye düşünüyorum.

alper sana izah ettim.
sanırım bir yanlış anlaşılma var. yermiz yine aynı.
bir değişiklik yok.

sadece çamurlu bir parkurdan aynı rotaya girecez ( karpuz sekisinden)
yani program aynı.
endişeye gerek yok.
Hepimiz biliyoruz ki KILAVUZU KARGA OLANIN BURNU ..... ÇIKMAZ ;D ;D ;D
ŞAKA ŞAKA kimse yanlış anlamasın

PIKE' Alıntı:
alper sana izah ettim.
sanırım bir yanlış anlaşılma var. yermiz yine aynı.
bir değişiklik yok.

sadece çamurlu bir parkurdan aynı rotaya girecez ( karpuz sekisinden)
yani program aynı.
endişeye gerek yok.
Hepimiz biliyoruz ki KILAVUZU KARGA OLANIN BURNU ..... ÇIKMAZ ;D ;D ;D
ŞAKA ŞAKA kimse yanlış anlamasın

Ok. Yanlış anlamışım pardon.
Zaten rota konusunda lider ne derse o olur. Çamırsa çamır, Dopraksa Doprak...

Arkadaşlar son dakika bilgilerini size iletiyorum.Deniz oto ali ustaya gittim .Birkaç denemeden sonra belki şanzımanın kendi kendine düzeleceğini söyledi.Araç şanzımanı koruymaya almış.Belkide düzelir.Araba şu an düz yolda yürüyor bir sıkıntısı yok.Ancak fazla yüksek eğimlerde kalkış sorunu yaşlıyor.Onuda bazen yapıyor.Pazar günü ile ilgili olaral iki arabamdan birisiyle katılacağım.Bahane falan olmaz bende en kötü 4x4 carevella ile gelirim.Bilgilerinizeeee.Ama rubiyle gelirsem show beklemeyin benden.Öptüm hepiniziiiii

sarilarin_sulo' Alıntı:
Arkadaşlar son dakika bilgilerini size iletiyorum.Deniz oto ali ustaya gittim .Birkaç denemeden sonra belki şanzımanın kendi kendine düzeleceğini söyledi.Araç şanzımanı koruymaya almış.Belkide düzelir.Araba şu an düz yolda yürüyor bir sıkıntısı yok.Ancak fazla yüksek eğimlerde kalkış sorunu yaşlıyor.Onuda bazen yapıyor.Pazar günü ile ilgili olaral iki arabamdan birisiyle katılacağım.Bahane falan olmaz bende en kötü 4x4 carevella ile gelirim.Bilgilerinizeeee.Ama rubiyle gelirsem show beklemeyin benden.Öptüm hepiniziiiii
okan başkan geçmiş olsun(otomatik şanzumansa) şanzuman beyinle kontrölü yapılıyordur şanzumanda ısı sensörü yada devir sensörü vardır.sensör değerlerinde değişme olunca şanzumanın zarar görmemesi için devre kesici vardır devre kesici basınçlı yağ kanalını kapatır araç yürümez sonra düzelir sorun niye olduğunu sökmeden bilinmez .Gezi var beni sağ olsun mustafa fındık haber etti.

bu sabah sizlerden hala kesinleşmiş bir program göremeyince .. bende programsız olarak Nevşehir tarafına doğru yola çıktım.. baktımki hep aynı yerler,.. GPS e ÇAMARDI yazdım mesafe 120 Km çıkınca, görelim bakalım dedim ve direksiyonu o yöne çevirdim.Yeni eve döndüm.
Daha sonra bu kesif gezisinin izlenimlerimi başka bir forumda sizlerle paylaşırım şimdilik söylüyebileceğim, gerçekten Alabalığıda.. ;D Aladağlarıda güzelmiş :smiley: .. hazırlıklı gitmiş olsam gece kalırdım.bugün yaklaşık 350-400 km yol yaptığımdan güzergah üzerindeki görülmesi gereken yerlerin bir kısmına ne yazıkki zamanım yetmedi.

Bu pazar günü listesi nazar değmesin kuvvetli görünüyor.. uzun yolda aracımın ön takımında sorun olduğunu gördüm.. toplamda sizden yine epeyce fazla yol yapacağımdan,bakalım artık.. büyük ihtimal bende aranızda olurum.

takomistik' Alıntı:
o zaman pazar günü saat 8:30 da şeker fabrikasının önünde buluşalım kahvaltılık malzame alalım çayla birlikte öğle vakti yiyelim kahvaltılık malzemeyi bir kişi alsın ortaklaşarak ödemeyi ona yapalım
Mustafa sabahı tümden geçiştirip öğleye kahvaltımı öneriyorsun tam anlıyamadım ?

ben herkes evinde sabah kahvaltısı yapar ögle yemegide adam çok olunca mangallık zor olur diye kahvaltılık demiştim ama sen erken gel seninle çorba içip yola öyle çıkalım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR