Kayseri Off-Road Grubunun Buluşması

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan takomistik Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 732
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 79,768
Ynt: Kayseri Off-Road Grubunun Buluşması

arkadaşlar birazdan yeni bir başlık altında kapuzbaşı şelalesi resimlerini paylaşacagım. görüntüler ve olaylara bir bakın siz karar verin.
kareler inanılmaz ve süper bir kurtarma operasyonu....
bekleyin....

Etiketler

başkan haber verdi ölümlerden dönmüş çoluk çocukta varmış büyük geçmiş olsun VERİLMİŞ SADAKANIZ VARMIŞ .ALLAH BAGIŞLASIN

Okan, Yahşi, Faruk, hepinize büyük geçmiş olsun diyorum. Yahşi Anlattıklarından büyük bir badire atlattığnız belli. Allah korumuş. Bir camianın parçası olmak demek üyelerin tecrübelerini paylaşmak ve benzer hataları bir daha yaşamamak ta demektir bence. Paylaşımlarını bekliyorum

pazargünü yapmış olduğumuz bayramhacı offroad gezisinin linki
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=61837.msg729586#msg729586

vallah çatladım şereffsizim yahhhşiii koy resimleri her nereye koyuyorsannnnnnnnnn

takomistik' Alıntı:
başkan haber verdi ölümlerden dönmüş çoluk çocukta varmış büyük geçmiş olsun VERİLMİŞ SADAKANIZ VARMIŞ .ALLAH BAGIŞLASIN

geçmiş olsun.
Allah hepimizi kazadan beladan korusun
olayı şimdi buradan duydum ama ne oldu anlatırmısınız.

arkadaşlar gezi için yeni konu başlıgı açtım

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=61868.new#new
resimler yayınlanmaya başladı

yahşinin açtıgı kapuzbaşı gezisi ve atlatılan tehlike
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=61868.msg729696#msg729696

arkadaşlar çarşamba oldu bu hafta sonu gezisiyle ilgili hala bir fikir çıkmadı.
çoğunlukla da ben hadi hadi diye insanlara geziye gidelim diyorum ama ::smiley:
gidilecek geziler için mümkün olduğunca erken karar vermek işleri ayarlamak ve hazırlanmak gerekiyor
cuma günü şuraya gidiliyor diye söylendiğinde insanlar hafta sonu için daha önce başka planlar yapmış oluyor ve katılım az oluyor

benim gönlümden geçen aladağlara orman yolundan dalalım her nereye çıkarsa
2 günlük güzel bir kamplı gezi yapalım
bu arada aladağların detaylı topografik haritalarınıda bir arkadaş vasıtasıyla buldum çok işimize yarar
aşağıdaki de yön tayinimizde işimize yarayabilecek basit bir yahyalı haritası

Yahyal harita

Okan başkanım,

Bilgine sunulur IZCI GRUBU-YABAN TV den Kayseri off grubuna mesaj var

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=61171.new;topicseen#new

arkadaşlar okan başkan hafta sonu için nigde çamardı-toroslar için gezi planlıyor. herkesinde fikrini soruyor.
şimdilik katılım şöyle
1)Okan güpgüpoglu
2)Yahşi kürtüncü
3)Engin Deveci
4)Ertugrul açıkgöz

cevaplarınız rica olunur.......

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR