Kayseri Off-Road Grubunun Buluşması

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan takomistik Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 732
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 79,768
Ynt: Kayseri Off-Road Grubunun Buluşması

sarilarin_sulo' Alıntı:
Ardadaşlar bu arada facebook sayfamızı takip ediniz.Derneğimiz emin adımlarla ilerliyor.Konuyla ilgili olarak klüp olma çalışmlarımız sonuçlanmak üzere.Yarın klüp yetki belgemizi alacağız.Bugün gençlik spor il müdürüyle 15 dk lık bir görüşme yaptım.Kendisi böyle bir organizasyonun kayseri halkı için çok memnuniyet verici olarak değerlendirip bana minnet duygularını iletti.Daha sonrada klubümüzün küçük de olsa en azından benzin masraflarımızı karşılayacak kadar bile katkıda bulunmayı teklif etti.Klüp yetki belgemizi aldıktan tosfed(türkiye otomobil sporları federasyonu) e müracaat edip organizatörlük belgemizi ve organizasyon izin belgemizi alacağım.Daha sonra da organizasyonu yapmak için başka bir müracaat yapmamıza gerek kalmayacak.Belgeleri aldıkatan sonra buradan ve facebook sayfamızdan ilan edeceğim.Web sayfamızla ilgili olarak ta şunları eklemek isterim, sayfamızın yeni yüzü cuma akşamı saat 24:00 da yayın hayatına başlaması için işlemlerin hızlanmasıyla ilgili olarak talimat verdim.Bu bilgiyide sms mesajı olarak dernek üyelerimize ileteceğim.Bilgilelerinize sunarım.Saygılarıma,

facebook sayfamız iyi oldu haberleşmelerimiz daha kolaylaşacak
spor kulubü olma işini yahşi haber verdi çok sevindim elinize sağlık
bizimde yapabileceğimiz bir katkı olursa yardıma hazırız
gençlik spordaki tanıdığa 2 gündür kaç kez aramama rağmen ulaşamadım yurt dışındaymış,bende ulaşınca haber vereyim diyordum

Etiketler

Okan başkanım ellerine ve emegine saglık.

Buradan kayseri off road külübündeki arkadşlarımıza bir duyuru yapmak istiyorum. Gezenbilir ailesi çok büyük bir aile burada çok güzel paylaşımlar ve bilgilere yer verilyior
yine aynen buradan devam fakat burayı takip edemeyen arkadaşlarımız için.
Diğer arkadaşlarımızın belirttiği gibi
Facebook da klibümüz için bir grupda kurmuş bulunmaktayız .Grubumuzun facebookdaki adı KAYOFF arkadaşlar
duymayan arkadaşlara da iletiniz.
Ayrıca arkadaş listenizini gruba davet ediniz.

Okan başkanımında belirttiği gibi TARTIŞMALAR köşesini takip ediniz.
Duyurularımız ve detaylar orada yer alacaktır.

http://www.facebook.com/pages/Kayoff/103005909767180?v=photos#!/pages/Kayoff/103005909767180

linkten de bakabilirsiniz

herkese göstermiş oldugu azimli vede kararlı çalışmalarından dolayı teşkür ediyorum ellerinize saglık

arkadaşlar bu haftaki gezi ile ilgili hala bir gezi planlaması yapılmadı galiba
daha önceden de söylediğim gibi gezi olacaksa veya olmayacaksa 3-4 gün önce olayın netleşmesi gerekiyor
gezi olacak diye başka planlamalar yapamıyoruz :-\

Kutluyorum, hayırlı, uğurlu olsun :smiley:

sarilarin_sulo' Alıntı:
Ardadaşlar bu arada facebook sayfamızı takip ediniz.Derneğimiz emin adımlarla ilerliyor.Konuyla ilgili olarak klüp olma çalışmlarımız sonuçlanmak üzere.Yarın klüp yetki belgemizi alacağız.Bugün gençlik spor il müdürüyle 15 dk lık bir görüşme yaptım.Kendisi böyle bir organizasyonun kayseri halkı için çok memnuniyet verici olarak değerlendirip bana minnet duygularını iletti.Daha sonrada klubümüzün küçük de olsa en azından benzin masraflarımızı karşılayacak kadar bile katkıda bulunmayı teklif etti.Klüp yetki belgemizi aldıktan tosfed(türkiye otomobil sporları federasyonu) e müracaat edip organizatörlük belgemizi ve organizasyon izin belgemizi alacağım.Daha sonra da organizasyonu yapmak için başka bir müracaat yapmamıza gerek kalmayacak.Belgeleri aldıkatan sonra buradan ve facebook sayfamızdan ilan edeceğim.Web sayfamızla ilgili olarak ta şunları eklemek isterim, sayfamızın yeni yüzü cuma akşamı saat 24:00 da yayın hayatına başlaması için işlemlerin hızlanmasıyla ilgili olarak talimat verdim.Bu bilgiyide sms mesajı olarak dernek üyelerimize ileteceğim.Bilgilelerinize sunarım.Saygılarıma,

takomistik' Alıntı:
herşeyden önce bu resimi görünce içim cız etti. geçmiş olsun gezi planımız çok yakında buradan duyurusunu yapacagız en azından sizlerle tanışma fırsatı bulmak içinde olsa bir gezi düzenleyecegiz.

Selamlar Herkese,

Hem geziye katılmak hem de bu işe yeni gönül vermiş ve yeni Land Rover Discovery I V8 sahibi olarak bilgi paylaşımı için sizlerle tanışmak isterim.

Özgen

özgen ünal' Alıntı:
Selamlar Herkese,

Hem geziye katılmak hem de bu işe yeni gönül vermiş ve yeni Land Rover Discovery I V8 sahibi olarak bilgi paylaşımı için sizlerle tanışmak isterim.

Özgen

aramıza hoş geldiniz.
arabanız hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin
sizinle selahattin ustanın orda tanışmıştık galiba

özgen ünal' Alıntı:
Selamlar Herkese,

Özgen

Selamlar özgen

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz.Bundan sonraki ilk toplantımıza sizde katılırsanız klüp üyeliği ve gezilerimiz hakkında size bilgi veririm.Adres ve tel bilgilerinizi bana bildirirseniz sizinle irtibat sağlayabilelim.İyi çalışmalar.

Okan başkan
bana mesaj gelmiyor
arabası yok diyemi atmıyorsun yoksa mesajı :smiley:))

deveci' Alıntı:
aramıza hoş geldiniz.
arabanız hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin
sizinle selahattin ustanın orda tanışmıştık galiba

Teşekkür ederim,

Kayseri'ye sadece bir kaç kez geldim ve bir defasında galerilerin ve atölyelerin olduğu bir yere uğramıştım.Orada tanışmış olabiliriz belki :smiley:

sarilarin_sulo' Alıntı:
Selamlar özgen

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz.Bundan sonraki ilk toplantımıza sizde katılırsanız klüp üyeliği ve gezilerimiz hakkında size bilgi veririm.Adres ve tel bilgilerinizi bana bildirirseniz sizinle irtibat sağlayabilelim.İyi çalışmalar.

Selamlar tekrar,

Henüz özel mesaj gönderemiyorum 20 mesaj barajı var sanırım.İşim gereği Nevşehir'e tayin oldum,Kapadokya havalimanındayım artık.irtibat için 0 533 432 18 48

anılarımızı tazeleyelimmi
http://www.dailymotion.com/video/xfbchn_goklerde-kartalgibiyim_auto

mustafa eline sağlık geçmiş gezileri hatırladık nostalji oldu
eski gezilerle ilgili bende de çok video var fırsat bulursam her gezinin kendi forumunda yayınlarım

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR