Karavanımın Yapım Aşamaları Hyundai-Country; ALBATROS

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan abdullah tepe Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 484
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 114,486
Ynt: Karavanımın Yapım Aşamaları Hyundai-Country; ALBATROS

a.yilmaz' Alıntı:
Abdullah bey; ruhsatın haberini canlı olarak duymama rağmen, memnuniyetimi buradan iletmek istedim. Sağlıklı, güzel günlerde ve gezilerde kullanmanız dileklerimi iletir gezi notlarınızı paylaşmanızı isterim.
Esen kalın.
Siz de ruhsatınıza tez zamanda kavuşursunuz inşallah.
İmalat hızlı bir şekilde devam ediyor, takipdeyim ve ugrayacağım mutlaka

Etiketler

TA2RX' Alıntı:
Haydi bakalım, geçmiş olsun! Hayırlı, uğurlu olsun. Şimdi gezmek zamanı. Kazasız, belasız, keyifle gezmeler diliyorum. Darısı başımıza.
Teşekkürler Bekir bey
İnşallah sizde tez zamanda bitirir, ruhsatınıza kavuşursunuz.
Bir yerlerde karşılaşmak dileğiyle

Aka' Alıntı:
Hayırlı uğurlu olsun, sizin araç tek değilmiş , geçenlerde Ankarada bir adet daha gördüm.
Sağolun
Karavan olarak şu an başka yok diye biliyorum. Araç dan tabiki var.

carpediem69' Alıntı:
Abdullah bey hayırlı olsun... 1 tane daha toyota coaster var...
İyi dilekleriniz için teşekkürler Süleyman bey.
Haklısınız bir arkadaşımızda yanlış hatırlamıyorsam sarı renkte bir toyato araç var.
Yanlız arkadaş bir tane daha var derken hyundai county dlx olarak bahsediyordu sanırım.

Karavan olarak değil, o araçtan Ankarada ilk defa gördüm, buralarda yok, hatta hanıma " bak abdullah beyin aracından " diye göstermiştim. krem renkliydi.

Güzel gezi ve dinlenceler dileğiyle!... :smiley:

Cavid Sezen

abdullah tepe' Alıntı:
Doğru söylüyorsunuz. Bende sizler gibi düşündüğüm için çamların kapanması ve sonra tekrar aracın komple boyanması için bu gün anlaştım. Yarın Koltuklar falan sökülecek ve engeç çarşamba akşamı araç camların kapanması ve boya işi için sanayiye gidecek.
Abdullah bey ,sökülen koltukları nasıl değerlendirdiz acaba?

Ohh Ağır yükde kalkmış ya kardeşim ağız tadı ile kazasız belasız güzel günlerde kullanın Tunay,Tugay....

Abdullah bey öncelikle hayırlı uğurlu olsun ...köpüklü bir kahveyi hakettiniz ...sizi ilk önceleri isuzu tipi araçları dönüştürmeyi düşündüğünüz zamanlardan beri takip ediyorum ....şimdi nacizane bir kaç sorum olacak ...vakit ayırda cevaplarsnız sevinirim....
1-aracınızı bittiten sonra kantara çektinizmi..ruhsattaki 3780 kg ilk haldeki agırlık mı (koltuklu hali)....
2-aracınızla hiç yakıt ölçümü yaptınız mı ...???
100 km de fabrika verisi 14-17 arası ama bu aracı hiç kullanana rastlamadım tamirci taifesi abi 20lt/100km rahat yakar diyorlar kabaca 0.85 krş

ya yazdığımız çıkmıyor yada iki kere üst üste çıkıyor..neyse....
son sorum da madem aracınız müsaitti neden iki yolcu kapasiteli koltuk sayısı iki olarak tescil oldu siz mi öyle istediniz yoksa mecbur mu bırakıldınız ....(plan veya trafik nedeni ile)...
kazasız belasız hayırlı gezmeler ...istanbula yolunuz düşerse kahvelerde şirketten bu arada.... ;D ;D ;)....

hamido-şakir' Alıntı:
ya yazdığımız çıkmıyor yada iki kere üst üste çıkıyor..neyse....
son sorum da madem aracınız müsaitti neden iki yolcu kapasiteli koltuk sayısı iki olarak tescil oldu siz mi öyle istediniz yoksa mecbur mu bırakıldınız ....(plan veya trafik nedeni ile)...
kazasız belasız hayırlı gezmeler ...istanbula yolunuz düşerse kahvelerde şirketten bu arada.... ;D ;D ;)....
Baştan ön izlemeye tıklayın sonra göndere basın.
.Hoşgeldiniz. Selamlar.

Adil05' Alıntı:
Abdullah bey ,sökülen koltukları nasıl değerlendirdiz acaba?
Adil bey koltuklar Bülent usta tarafından hurdacıya gitti.
Malum bu aracdan fazla olmadığı için de verecek kimseyi bulmak zor.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR