Karavanımın Yapım Aşamaları Hyundai-Country; ALBATROS

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan abdullah tepe Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 484
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 114,468
Ynt: Karavanımın Yapım Aşamaları Hyundai-Country; ALBATROS

kolay gelsin ... ilk günden beri takip ediyorum karavanınızın yapımını , ama işin ilginç yanı dün markete giderken mavi bi minübüs gördüm, dedim ki abdullah beyin minübüsüne benziyor derken bide baktım sizin karavan dünya küçük valla, hemen durdum ve karavanınızın yanına gittim bülent ustaya baktım yakınlardamı diye malzeme almaya gitmiş, meğer bülent ustayla aynı mahallede oturuyormuşuz.. artık karavanınızın yapımını sadece internetten değil canlı canlı izleyeceğim .... geleceğiniz bi gün haber verirseniz bende gelip hem bülent usta vede sizle tanışmak isterim...

Etiketler

Teşekk
ageagvan' Alıntı:
kolay gelsin ... ilk günden beri takip ediyorum karavanınızın yapımını , ama işin ilginç yanı dün markete giderken mavi bi minübüs gördüm, dedim ki abdullah beyin minübüsüne benziyor derken bide baktım sizin karavan dünya küçük valla, hemen durdum ve karavanınızın yanına gittim bülent ustaya baktım yakınlardamı diye malzeme almaya gitmiş, meğer bülent ustayla aynı mahallede oturuyormuşuz.. artık karavanınızın yapımını sadece internetten değil canlı canlı izleyeceğim .... geleceğiniz bi gün haber verirseniz bende gelip hem bülent usta vede sizle tanışmak isterim...
Teşekkürler.
Tanışmayı bende cok isterim. Cuma günü öğle saat 12 gibi bende Bülent ustanın yanında olacağım. Gelirseniz elbette bir cay içer sohbet etme imkanımız olur.
Hoşcakalın

abdullah tepe' Alıntı:
TeşekkTeşekkürler.
Tanışmayı bende cok isterim. Cuma günü öğle saat 12 gibi bende Bülent ustanın yanında olacağım. Gelirseniz elbette bir cay içer sohbet etme imkanımız olur.
Hoşcakalın
sayın AGEAGVAN cuma günü için sizi çay içmeye davet etmiştik fakat planlarda ufak bir değişiklik oldu. Malesef o gün Bülent ustanın sitelerde olması gerekiyormuş. Hafta sonu da ben SİNOP' a 4 - 5 günlük küçük bir kacamak yapacağım. Bu yüzden çay davetimiz önümüzdeki hafta sonu olsun. Lütfen kusurumuza bakmayın.
Saygılar

nezaketiniz için teşekkürler abdullah abi, işallah haftaya görüşüşmek dileğiyle...,

Karavanımda olmasını istediğim, alt fırın kısmı da lpg'li ocağımı saolsun Bülent ustanında sayesinde
nihayet buldum. Servisine bakımını yaptırdım ve hem fırın kısmının hemde ocak kısımının gayet iyi
çalıştığını gördüm.
Teşekkürler Bülent Usta
Teşekkürler Dikmen Demirdöküm servisi Naci abi

Abdullah bey bir kaç günlüğüne çiflik,le ilgilen,mem gerekti bu gün biraz müsait olunca ve karavanınızı gercekten merak ettiğimden sayfanızı incelerken mesajınızı okudum cok teşekkür ederiz kardeşim.o kötü günleri atlattık sayılır.dileriz sizde bu karavanın yapım sürecini huzurlu bi şekilde bitirir ve hak ettiğiniz tatilinize gönül rahatlığı ile cıkarsınız. ilginize tekrar teşekkür eder saygılar sunarız.

Sevindim Tugay BeY
Sizde bir an önce dileklerinize kavuşur, Güzel yolculuklara hep beraber cıkarız.
Sağlıkla kalın

Sayın apdullah beyin karavanı yavaş yavaş şekillenmeye başlıyor.

SAM 1103

SAM 1111

Maşallah abdullah bey gidişat mükemmel ilerliyor Bülent usta seninde eline sağlık kardeşim...

Hyundai'nin bu modelini zaten ilk gördüğüm senelerde de çok beğenmiş ve karavan olarak hayal etmiştim, şimdi de hayalimdeki gibi olan bu gidişatı keyif ve sonucunu merakla bekleyip izliyorum.
Emeklerinize sağlık ve kolaylıklar diliyorum. :smiley:

Abdullah Bey,

Kamp ve diğer alanlarda özellikle sinekler rahatsız edici oluyor

Camlara sineklik montajını bu aşamada planlayabilseniz yararlı olur düşüncesindeyim.

Pimapenciler de şimdi sineklikler var

Kolay gelsin

Bülent KOÇOĞLU

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR