Karavan Örnek Model ve Fotoğrafları (2) Çekme Karavan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yasiko Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 137
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 130,299

Etiketler

Ynt: Karavan Örnek Model ve Fotoğrafları (2) Çekme Karavan

Bu da sanırım çok ağır yarıromork çekmek için..

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=V7987fFomOg

Yusuf Aybek' Alıntı:

Bahçemde küçük bir yaylı at arabam var,birde midillim olsaydı! Yada büyük bir yaylı ve de 1HP gücünde top arabası çeken katana cinsi atım.Benzin yokmuş,mazot pahalanmış ne gam.Acaba trafik polisleri ile başım derde girerde, ehliyet ruhsat sorarlarsa ne iderim?

Ofroad karavancılar için çok güzel bir karavan,aslında görüntüsü o kadar ofroad karavan da gözükmüyor .

http://www.youtube.com/watch?v=iDwxAjfSbN0&feature=g-vrec

bence en iyisi bu .)
;)

Çok güzel bir ikili :smiley:

539306 10151394255410828 1828711462 n

Daha önce yayınlandımı bilmiyorum. paylaşılmadıysa buda benden olsun..
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=AzeorS8NCUU

Ynt: Karavan Örnek Model Ve Fotoğrafları (2) Çekme Karavan

İnsan karavan tasarımcılığına özeniyor bunları gördükçe :smiley: Paylaşanlara çok teşekkürler :smiley: Çöl Kartalı (Yeşim&Bülent)

Alfonse' Alıntı:
Benim konaklamalı off road gezilerinde kullanmak için hem hertürlü eşya alet edevat v.s. taşımak için hemde çadır yerine kullanmaki için bişeye ihtiyacım var...

Carettalar çok hoşuma gidiyor...
1200 de güzel, 1500 de....

Bunlar hakkında sitede konu aradım bulamadım...

Var mı?

Hızımıza ve yakıtımıza ne kadar etkisi olur?

Etaplarda BaTaK geçişlerde araç becerimizi ne kadar engeller?
Yükseltsek biraz v.s verim alırmıyız...

Özellikle çok karlı olan dağ sürüşlerinde daracık yolun bi tarafı ciddi uçurum oluyor...
Aracın arkasındaa sık sık uçurumun aksi tarafındaki şarampole iner...
Çıkartırken aracı şarampolden uçuruma doğru bi atlarız şöyle :smiley:
Yada kayar sık sık... v.s.

Bu tip kötü koşullarında nasıl tepki verir?

Gece içinde uyuduğumuzda çadır içinde v.s. yaşadığımız nem sorun ne olur Carettada?
Yaz ve kış uyku konforu yani...

Bu konuda bilgi, yorumlarınızı ve tecrübelerinizi alabilir miyim?

Yeni bi konu mu açmam gerekli bilemedim?

Keşke kiralama imkanımız olsa, deneriz...

Teşekkür ederim...
bende caretta 1200 vardı,bir sene kullandım,iki çeker 1.4 dizel peugeot 307 ile çektim,asfalttada kullandım,dağda taşta da kullandım,arabanın arkasında olduğunu hissetmiyorsunuz bile,arka mutfak kısmı kamplarda çok pratik oluyor,içinde yatmak çadıra göre nem,soğuk açısından çok daha rahat ama dezavantajı içi çok dar,benim ruhum sıkılmıştı,yattığım yerin geniş ve havadar olması çok önemliymiş ,bunu anladım

omnitemporal' Alıntı:
bende caretta 1200 vardı,bir sene kullandım,iki çeker 1.4 dizel peugeot 307 ile çektim,asfalttada kullandım,dağda taşta da kullandım,arabanın arkasında olduğunu hissetmiyorsunuz bile,arka mutfak kısmı kamplarda çok pratik oluyor,içinde yatmak çadıra göre nem,soğuk açısından çok daha rahat ama dezavantajı içi çok dar,benim ruhum sıkılmıştı,yattığım yerin geniş ve havadar olması çok önemliymiş ,bunu anladım

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=96476.msg1258468#msg1258468

bende yenı bır konu actım bu arkadasımızda 2011 yılında yazmıs sanırsam :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR