Karanımızla Alışma Isınma Gezileri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan maranga44 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 68
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,040
Evet kısa ve yeni yaptığım bir geziyi acemicede olsa sizlerleyiz.yaptığımız hatalar affola

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Etiketler
19.3.2016 da karavan hazırlıklarımızı yaptık su depomuzu doldurduk araç içi temizliğimizi yaptık.gerekli gıda ve diğer ihtiyaçlarımızı çok abartmadan yapmaya çalıştık.akşam saat 20:30 da yelkenler fora iskele alabanda deyip.yola koyuluyoruz malatyadan yola koyuluyoruz istikamet Tarsus gece bir mola verip dinlenip sabah 09:00 da tarsusdayız

Ashabı kefy resimleri
daha çok karavanın resimlerini çakmişim

Silifke çevresi bizim hemen her Türkiye gezisinde zevkle kaldığımız yerler. Güzel resimler için teşekkürler. Gezinizin neşeli geçmesini dilerim.

Geceyi kız kalesi civarı bir benzin istasyonunda geçirip rahat bir uyku uyuyoruz sabah manzaramız dün kahvaltmızı karavanımızda yapmıştık ana bu gün narlıkuyuda daha evvel gelip defalarca çok bağendiğimiz türkemsofrası adlı yerde yapıyoruz manzaramız istikamet buradan Anamur

Keyifli bir gezi dilerim.

Bisiklet hırsızlığı için 2 yıldır arkadaşımın önerisini uyguluyorum, seleleri söküp bagajda tutuyorum.

Anamur'dan anemirium antik kentini ziyaret ettik devamında Alanya'ya geldik damlataş mağarası Alanya kalesi antalyadayız

Tatil son günümüz beş günlük tatilimiz bitti akvaryum resimler çok az ama çok beğendik tahtalı dağı teleferik çıralı yanartaş giderken Malatya Mersin Antalya dönüşte Konya Kayseri Malatya yolundan geldik çalıştığımız için kısa sürdü toplam 2001 km yol yaptık ortalama yakıt tüketimi 9.6lt

güzel gezi olmuş. darısı başımıza. çalışan insanların gezisi de kısa ve yoğun oluyor böyle tabi..
ben de daha vakit ayırıp 2 hafta önce söktüğüm karavan buzdolabını toplayamadım. hafta sonları bile yoğun geçiyor...
bu arada katlanır bisikletleriniz çok güzel.. bende de var bi tane. sürekli bagajımda gezdiriyorum.