Jip Almak için Eşimi Nasıl İkna Ederim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mountaineer16 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 122
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,380
selam bizdeki son durum eşim için 2009 model terios aldım bendede mevcut l200 var ama benim gönlüm hala nivada...

ah benim kaçamak aşkım ah tek başıma nivayla dağlarda ooooofff offf ..... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Etiketler
murat067' Alıntı:
selam bizdeki son durum eşim için 2009 model terios aldım bendede mevcut l200 var ama benim gönlüm hala nivada...

ah benim kaçamak aşkım ah tek başıma nivayla dağlarda ooooofff offf ..... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

İlk aşklar nası unutulur, 8) ::smiley: 8) ::smiley:

Ynt: Jip Almak için Eşimi Nasıl İkna Ederim

Gözaltı Kremi - Oje - Nemlendirici bütçesini benzine kanalize etmeye gönülleri pek elvermiyordur.

;D

O iş başka ve kaportaya girer. demekki araziye eveyk olur. böylece murnunu işin içine sokmuş olyor gizli bir evet durumudur ,buda.

Gezenbilir burası yankı vadisi gibi söylenen sözler aksi seda yapar
bir özlü söz bilirim yılan yaralanınca karıncalar hep o yaradan ısırırmış

burak bey çok şanslısınız eşinizde o zaman off road ı takip ediyor :smiley: bende buraya ilk sayfalarda yazmıştım ustalar nasıl halledeceğiz bu araç işini diye sormuştum farklı farklı çözüm önermişlerdi ama sonuç 2012 aralık ruhsatlı 2013 trafik çıkışlı citroen nemo oldu :D :D .yani olmayınca olmuyoor iştee :D :D artık belli bir süre bu aracı kullanacağız nasipte varsa umarım olur bir kaç sene daha bekleyeceğiz. Bu arada sorun eşimde değil :mad: araçların modeli sorun oldu :( tutdurdu 2008 den aşağı olmasın diye malum 4x4 2008 e de ben uzanamadım haliyle 2012-3 nemo :D .şuan mı ne yapıyorum internetten ustaların araçlarına bakıp rüyaya yatıyorum hepinize saygılar... :D :D ;D ;D

daisuki' Alıntı:
burak bey çok şanslısınız eşinizde o zaman off road ı takip ediyor :smiley: bende buraya ilk sayfalarda yazmıştım ustalar nasıl halledeceğiz bu araç işini diye sormuştum farklı farklı çözüm önermişlerdi ama sonuç 2012 aralık ruhsatlı 2013 trafik çıkışlı citroen nemo oldu :D :D .yani olmayınca olmuyoor iştee :D :D artık belli bir süre bu aracı kullanacağız nasipte varsa umarım olur bir kaç sene daha bekleyeceğiz. Bu arada sorun eşimde değil :mad: araçların modeli sorun oldu :( tutdurdu 2008 den aşağı olmasın diye malum 4x4 2008 e de ben uzanamadım haliyle 2012-3 nemo :D .şuan mı ne yapıyorum internetten ustaların araçlarına bakıp rüyaya yatıyorum hepinize saygılar... :D :D ;D ;D

Neredeyse beraber büyüyünce zevklerde benzer oluyor ;) Sizinde yeni aracınız hayırlı olsun. Nemoda offroad için değil belki ama kamp için çok uygun bir araç.Kamp yaparak araziye alıştırabilirsiniz eşinizi hem onun için hem sizin için eğlenceli olur.Aklınızda bulunsun serin bir yaz akşamında ısınmak için yakılmış ateş başında içilen 2 kadeh sıcak şarabın 4X4 kere hatrı vardır ;);)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,145
Kaydolan Son Üyemiz
compozer

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR