İzolasyon Çalışması (before & After)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Voyagers Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 71
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 50,180
Ynt: İzolasyon Çalışması (before & After)

ozntan' Alıntı:
Son bisey soracagim o agac piknik masasinida seyyar yaptim aracta tasiyorum demiyeceksin degilmi....

Yok o kadar değil, aracın arkasında seyyar masa ve sandalye var. Fakat, kamp yerinde hazırını bulunca direk ona konduk :smiley:))

Selamlar.

Etiketler

eFinity' Alıntı:
Merhaba,

Bu haftasonu biz de Kocayayla'da kamp yapacaktık. Ama orman işletmesi yolun kar sebebi ile kapalı olduğunu söyleyince Samandere'de kamp yaptık.

Siz rahat çıkabildiniz mi?

Not: Bu arada hemen belirteyim, bizim ekipteki araçların ağırlığı genelde binek tarzda. :(

Sanırım siz "Kampa Gidelim mi Baba?" ekibindeydiniz. Bizde (daha çok eşim) o ekibi facebook'tan takip ediyoruz.

Bize de Kocayayla' ya, Serdar Bey ile beraber iki araçla güney yamacından çıkmayı denedik ama olmadı, orada karlar toprağı çok yumuşattığı için dik bayırları çıkamadık. Kendisi, Kuzey tarafında daha çok kar olacağını ve gidilebilecek tek yolun burası olduğunu söyledi. Bahsettiğim yol orman yolu olarak geçiyor, ama yinede Kocayayla'ya ulaşamadık.

Asfalt yol yada otomobil yolu tam olarak var mı bilmiyorum. Belki Samandere tarafındanki yol daha kolay bir yoldur ama Kuzey taraf olduğu için Karla kaplı olduğu kesindir.

Biz Abant Milli Parkı tarafından girdik, iki köy geçtik biri "Güney" köyü diğeri ise "Taşkesti" köyüydü.

Selamlar.

ibrahim_ipek' Alıntı:
Bak sen su işe dag basinda serdar kilic ile karsilas . Olacak işmi ;-)

ibrahim IPEK

Herhangi bir şeyi, gerçekten ama gerçekten yürekten istediğin zaman oluyor. Eşime hep derdim ki, " - Bir gün Serdar Kılıç ile tanışacağım; doğa olur, bozkır olur, orman olur, yayla olur fark etmez. Aynı sevdaya gönül vermiş insanlarız ne tekim." Yeri bile bildik desek oluyor yani, yaylada karşılaştık üstelik :smiley: Yanında oğlu da vardı Tibet.

İşte durum bu, üstelik gitmemiz gereken yoldan başka bir yola saptık ta karşımıza çıktı, olacak iş değildi inanın, karşımıza çıkmasının tek nedeni sadece tesadüf değil, hiç bir menfaat ve çıkar düşünmeksizin bir şeyleri Allah (c.c.) isterseniz inanın oluyor, bu hayatta başıma nadir gelen olaylardan biri, hayatım boyunca unutmayacağım...

:smiley:))

Selamlar.

Voyagers' Alıntı:
Sanırım siz "Kampa Gidelim mi Baba?" ekibindeydiniz. Bizde (daha çok eşim) o ekibi facebook'tan takip ediyoruz.

Bize de Kocayayla' ya, Serdar Bey ile beraber iki araçla güney yamacından çıkmayı denedik ama olmadı, orada karlar toprağı çok yumuşattığı için dik bayırları çıkamadık. Kendisi, Kuzey tarafında daha çok kar olacağını ve gidilebilecek tek yolun burası olduğunu söyledi. Bahsettiğim yol orman yolu olarak geçiyor, ama yinede Kocayayla'ya ulaşamadık.

Asfalt yol yada otomobil yolu tam olarak var mı bilmiyorum. Belki Samandere tarafındanki yol daha kolay bir yoldur ama Kuzey taraf olduğu için Karla kaplı olduğu kesindir.

Biz Abant Milli Parkı tarafından girdik, iki köy geçtik biri "Güney" köyü diğeri ise "Taşkesti" köyüydü.

Selamlar.

Aynen dediğiniz gibi, Kampa Gidelim mi Baba ekibi ile birlikteydik.

Kamp ve ekip ile ilk deneyimimiz oldu. Çok da hoşumuza gitti. Özellikle çocuklara yönelik olarak Alpay Bey'in parkurları ve yaklaşımı çok başarılıydı.

Birgün Land'imiz olana kadar kalabalık kampçılığa devam inşallah.

eFinity' Alıntı:
Aynen dediğiniz gibi, Kampa Gidelim mi Baba ekibi ile birlikteydik.

Kamp ve ekip ile ilk deneyimimiz oldu. Çok da hoşumuza gitti. Özellikle çocuklara yönelik olarak Alpay Bey'in parkurları ve yaklaşımı çok başarılıydı.

Birgün Land'imiz olana kadar kalabalık kampçılığa devam inşallah.

İnşallah gönlünüze göre bir Land' iniz olur :smiley:))

Selamlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR