Iveco M23-9 Yedek Parça Ve Tamirci Desteği + İzmi̇r

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Ferrohuso Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,035

Ferrohuso

Düşün, Tasarla, Hayata geçir
Yer
İzmir
Herkese merhabalar ;

2 gün önce bir IVECO M23 'den yapılmış bir karavan satınaldım. İzmir de ikamet ediyorum.
Aracımda söför kapı kolunu zorlukla buldum. Ayrıca göstergelerinin ışıkları çok zayıf onları yenilemek istiyorum. Ayrıca bagaj kapaklarının kilitlerini değiştmem/yaptırmam gerekiyor
Bana tavsiye edeceğiniz izmir de , şuraya götürün sizin işinizi hallederler diyeceğiniz nereler vardır.
Destekleriniz için şimdiden teşekkürler

Etiketler
bende de iveco var fakat tamirci sıkıntısı bende de var. yalnızca kilitler için bir yer önerebilirim. pınarbaşı 5. sanayi sitesinde ana kapıdan girdiğiniz zaman ilk sağ sokağa girin ve 150 metre kadar gidin. köşede ismini hatırlamadığım bir kilitçi mevcut. 2 kere işim düştü ikisinde de yapması çok zor sandığım şeyleri usta kolaylıkla halletti. kilit konusunda tavsiye ederim.

bende de iveco var fakat tamirci sıkıntısı bende de var. yalnızca kilitler için bir yer önerebilirim. pınarbaşı 5. sanayi sitesinde ana kapıdan girdiğiniz zaman ilk sağ sokağa girin ve 150 metre kadar gidin. köşede ismini hatırlamadığım bir kilitçi mevcut. 2 kere işim düştü ikisinde de yapması çok zor sandığım şeyleri usta kolaylıkla halletti. kilit konusunda tavsiye ederim.
Bilgilendirme için çok Teşekkürler

Herkese merhabalar ;

2 gün önce bir IVECO M23 'den yapılmış bir karavan satınaldım. İzmir de ikamet ediyorum.
Aracımda söför kapı kolunu zorlukla buldum. Ayrıca göstergelerinin ışıkları çok zayıf onları yenilemek istiyorum. Ayrıca bagaj kapaklarının kilitlerini değiştmem/yaptırmam gerekiyor
Bana tavsiye edeceğiniz izmir de , şuraya götürün sizin işinizi hallederler diyeceğiniz nereler vardır.
Destekleriniz için şimdiden teşekkürler
konuyu hortlatayım bende m23 aldım arka bagaj kapağında kilit yok şohber vs orda bu yüzden izmirde yedek parça nerden bulunur acaba ?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR