İveco Daily 2005 , 15 M3 Dönüşümü

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yabanturk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 106
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 73,906
ilhan bey
mehmet bey çok teşekkür ederim .sevgiyle çalışınca oluyor . selamlar.

IMG 2315

IMG 2356

IMG 2421

IMG 2437

Etiketler
Selam
Harika bir iş cıkıyor ellerinize sağlık .Aynı aracın 2004,ünü elimden geldiğince eksiği gediği ile karavan olarak kullanıyorum cok cok menmunum bir sonraki karavanım olursa ki olacak yine iveco , yine iveco
Selamlar Tunay & Tugay

çok teşekkür ederim arkadaşlar .
kemal bey hem yapıştırma hemde vidalama yaptım . nede olsa hareketli obje . böylelikle araç içinde gevşeme ,gıcırtı oynamlarıda engellemiş oluyoruz .

zira karavancıların en buyuk sorundarından biride bu . bir süre sonra karavan içinin kendini salması ve gevşemesi .

o yüzden yaptığım aracın mobilyası en azından 10 sene gevşeyip dökülmeden sağlam kalması için hem yapıştırma hem vidalama hemde köşe birleştirme aparatları kullandım .

kolay gelsin .

IMG 2413

IMG 2411

IMG 2406

IMG 2431

IMG 2425

İşler baya ilerlemiş ve cok güzel bir karavan oluyor ellerinize sağlık

Merak ettiğim bir konu var aracı bu hali ile hic tart,tınızmı ?

Başarılı bir uygulama, cesaret verici.. İsteyince oluyor. Umuyorum benimkinide yapabiliriz Yaban

Harika bir çalışma.
Fakat anlayamadığım bu 15 m3 araç Fiat Ducato 15 m3 dahamı büyüktür.. hacim aynı olmasına karşın dahamı uzundur.
saygılar kolaylıklarrr.

KağanÖner' Alıntı:
Harika bir çalışma.
Fakat anlayamadığım bu 15 m3 araç Fiat Ducato 15 m3 dahamı büyüktür.. hacim aynı olmasına karşın dahamı uzundur.

İveco'lar daha dar ama daha uzundur. Dıştan 65cm kadar ve içten 50cm kadar uzundur. Tavan bölümü de daha fazla daralır.

IVECO PSA
7.012 6.363 Araç Uzunluğu
2.670 2.524 Araç Yüksekliği
4.560 4.070 iç uzunluk
1.800 1.870 iç genişlik
1.900 1.932 iç yükseklik

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR