İSTANBUL'U AGLATAN UNIMOG YAKINDA

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan askeriajan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 123
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,089

Etiketler
Ynt: İSTANBUL'U AGLATAN UNIMOG YAKINDA

askeriajan' Alıntı:
arkadaslar sizde hiç heyecan görmedim yorum atan yokmu 10 ton degil 1 ton saygılar ayrıca unımogumu begenenlere tesekkur ediyorum
bır tane sıfırın ne onemıı var :smiley: :smiley:
Motor benzınlı. yakıt durumu nasıl?

[quote author=askeriajan
arkadaslar sizde hiç heyecan görmedim yorum atan yokmu 10 ton degil 1 ton saygılar ayrıca unımogumu begenenlere tesekkur ediyorum

güzelmiş direksiyon , güle güle kullanın beyaz yakısmıs valla

Emeğinize sağlık... Böyle makinaların hurdaya gitmeyip hayata döndürülmesi çok iyi... İçini fotoğrafıda çok güzel...

Merhaba...Unımog bana göre off roadun zirve aracı....tabiki süratli olmayışından dolayı parkurlara gidiş gelişte biraz sıkıntılı oluyor doğrusu...yoksa her off roadçunun gönlündeki bir araç bence...şahsen unımog benim için çok özel...404 serisi ile askerlik yaptım....fakat 406 serisine aşığım resmen...l 1700 gibi seriler ise daha süratli ve teknolojikler belki ama,, çok cüsseliler bence...işte size koleksiyonumdan biraz model unımog fotosu....hiç değilse onlara bakıp avunuyorum...kimbilir belki bir gün banada nasip olur...sizi unımog sevginizden dolayı kutluyorum...kolay gelsin diyorum..sizin ve tüm gezenbilir üyelerinin bayramını kutluyorum...hoşçakalın...

418049 2687554319470 1913291006 n

Abi bi direksiyondur tutturmuş gidiyorsunuz bu makinede başka sevilecek parça yok mu askeriajan kardeş baydın valla herkese iddaa dedin çekildin aylardır arazisin neredesin şehire in artık

ömer bey sen hiç deli görmedin galiba elinde bir direksiyon birde korna olan ;D bırak sevelim birazcık başka neyi var ki tenekeden başka.bu işler heves ve bütçe işi belki bişeyler olmuştur diyelim en iyisimi.neyse o şimdi ajanlıkla meşgul olup suriye taraflarına falan inmiştir diye düşünelim olurmu...

İstanbul'da selpak sıkıntısı başlamış, tuvalet kağıdıyla idare ediyormuş Offroad camiası.

yasakşehir07' Alıntı:
ömer bey sen hiç deli görmedin galiba elinde bir direksiyon birde korna olan ;D bırak sevelim birazcık başka neyi var ki tenekeden başka.bu işler heves ve bütçe işi belki bişeyler olmuştur diyelim en iyisimi.neyse o şimdi ajanlıkla meşgul olup suriye taraflarına falan inmiştir diye düşünelim olurmu...

Özay bey unimog bu sevilir kerata askeriajan kardeş kesin kredi arıyordur

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR