İnegölün CJ 5 i Toplanıyor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan woswo Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 379
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 63,686

Etiketler

Ynt: İnegölün CJ 5 i Toplanıyor

sis farları tamam

Grnt0263

Grnt0264

Grnt0267

Grnt0268

sislerde çok yakışmış. güle güle kullanın bol çamurlar.zaten çamurlu çok daha yakışıklı olmuş..takip.

aracınız çok güzel olmuş.
benim cj ye benziyor.tabi bizimki biraz eskidi 14 yıldır biniyorum artık bir bakım istiyor.
sitede benzer cj lere bakıyorum yapabileceklerim hakkında bilgi ediniyorum .
sizin gibi arkadaşların yaptıkları bizlere fikir veriyor.
aracınızda lpg varmı .varsa arka koltuğu nasıl monte ettiniz,bilgi verirseniz sevinirim.teşekkürler

paraglinesinan' Alıntı:
aracınız çok güzel olmuş.
benim cj ye benziyor.tabi bizimki biraz eskidi 14 yıldır biniyorum artık bir bakım istiyor.
sitede benzer cj lere bakıyorum yapabileceklerim hakkında bilgi ediniyorum .
sizin gibi arkadaşların yaptıkları bizlere fikir veriyor.
aracınızda lpg varmı .varsa arka koltuğu nasıl monte ettiniz,bilgi verirseniz sevinirim.teşekkürler
aracımızda lpg var fakat şase arasına silindir depo monte ettik aracın içeisinle bi lakası yok koltuk orijinal yerinde duruyo

ofrood' Alıntı:
ustaa kolay gelsin dediğime geldinn yavaş yavaşş
eywallah frenlerle derdimiz yok bilyelerden bıktık 35x35x65 bilya bulduk onları takıcaz onları takıncada kampana da sorun yaşıycaz mecburen disk fren yapıyoruz frenler hiç önemli değildi aslında bilyeler tek sorun onlarıda çözüyoruz bu şekilde kovan ile oynadık bişeyler yapıyoz bakalım nasıl olucak

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR