İlginç Offroad Araçları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mdr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 566
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 83,472
Ynt: İlginç Offroad Araçları

gecen gün gördüm bu aracı arac kullanırken cok inceleyemedim ama sanırım 4x4 bir tır
ancak bir kac da foto arakdan cekebildim. duruyorken çekebilseydim cok iyi olacaktı..

IMG 0782

IMG 0783

Etiketler

arac chevrolet aynisindan izmir kemalpasada gordum cok dolandim etrafinda ama bulamadim sahibini. hala arada kemalpasada belki gorurum umidiyle fazladan bir kac tur atarim...

PIKACU' Alıntı:
bende bunu gordum dun.manyak bıseydı.ve genc bır kız kullanıyordu.ıcım gıttı valla.
Bu araç apache bir aralar sahibinden de satılıktı custom yapılmış bir araç ancak gerçekten çok harika.Duyduğum kadarıyla bir futbolcu almıştı herhalde.Kullanan bayan futbolcunun eşi olabilir.

İyi günler
Kırmızı jeep kaç model,bilgisi olan var mı?
Bilgi için şimdiden teşekkür ederim.
Saygılar
Batuhan

Merhabalar,
Bu kırmızı JEEP'ten birdönem bizim memlekette birkaçtane vardı, renkleri genelde tüm JEEP lerde alışık olduğumuz yeşil tonlu idiler.
Malum bizde pek yol olmayınca 4X4 çok vardı.
Son olarak sanırım 20 sene kadar önce bizim ilçeden birisi almıştı beyaz boyalı bir araçtı.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

Merhaba Arkadaşlar.
Office'de canım sıkıldı ve konuyu en başından bir solukta inceledim.

3 Mart 2011'de İsmail abi açmış.
Tam 1 yıl olmuş, gerçekten eğlenceli bir arşiv ve sohbetler çıkmış.

Foto ekleyenlerin elleri dert görmesin :smiley:

Yukarda ayı izlenen araçlarla ayıların aksesuarladığı araçlar konusuna şöyle bir girip çıkmış birkaç arkadaş:smiley:Ankarada da durum böyle:smiley:Türkiyenin başkentinde.Hala şahinlere yüksek kanat takılıyor, egzos ortadan kesilip son susturucu atılıyor, arka cama insanı tırmalayan gıcıklayan yazılar yazılıyor.Ve araç neredeyse yan koltukta oturuyormuş gibi sürülüyor.Birkaç yazı örneği:::
---Başkentli memati
--- 0. vatan 0. mekan
---Nescafe bile 3 ü bir arada ama ben yanlnızım (adam bunu koskocaman puntoyla yazmış:smiley:
---Gece yargıcı
---Özenme yanarsın
---Farkımı yaşa
---İzle ve sus (egzosun üst kısmı tampona sus dinle yazanlarda var) :smiley:)
---O şimdi asker aramasın gözler
---Elveda kızlar evleniyorum
---Alemin kralı vs vs vs
Ama bu yazılardan daha fazla yanlış olduğuna inandığım bir yazı var.BABY ON BOARD! Arka camda bu yazıyı her gördüğümde ne kadar kompleksli ve özenti bir millet olduğumuzu düşünüyorum.Acaba ingilterede kaç kişi aracının arkasına türkçe arabada bebek var yazıyordur? :smiley:)) Yahu kardeşim trafikte kaç ingiliz ve abd li varki ingilizce yazıyorsun:smiley:))Özentisin!Komplekslisin.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR