HÜDAVERDİ ; ailenin yeni üyesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nrş Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 87
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,779
Ynt: HÜDAVERDİ ; ailenin yeni üyesi

Selam Mehmet hocam araç güzel memnunum , yalnız niye çekme kancasını şasiye bağlamadın? Direk tampondaymış öğrendikkkk... :D :D :D

Etiketler

Mehmet Hocam merhaba. Pazar günü az biraz gezelim dedik. Kar kümesi üzerinde biraz oynayalım derken araç oturdu. Beni çekmek isterlerken ön tampon eğildi. Aracın tamponu yapan usta kancayı direk şasiye giden delikler üzerine monte etmemiş. Direk tampona vidalamış . Kalan araç için çekme işlemi sırasında aşırı yük biniyor böyle olunca tamponu tutan ufak saç kısım kağıt gibi yırtıldı. Bahsettiğim olay buydu. Çeki demirini şimdi direk şasiye bağlayarak orjinal tampon domuzluk vs birşeyler yapacağız. Senin anlayacağın arazinin tadını almaya başladım ;D
Yoksa Allah muhafaza araç sağlam ;)
Sen neler yapıyorsun balık işleri nasıl ?

Eveeet arada Bülent Hocam ile ufak bir gezi yaptık ama onun fotoları elime daha ulaşmadan bugün öğle arası ufak bir kaçamnak yapalım dedik. İlhami Hocamı ayartıp öğle arası başladık gezmeye...

Haftasonu Bolu'ya yağmur yağdı biz çamur çaylak olur dedik ama ne gezer...
ee biz de kendimizi serin dere suyuna attık...
Attık ama bir türlü alışamadım ki her araziye girmeden önce bizim Hüdaverdi'yi inip sevmeye...
Baştan sevmezsen sen arabanı böyle su ortasında inip seversin.... :D ;D

Ohhh buz gibi suda sabah mesaisinin tüm stresini attım. Benim Hüdaverdi'de sevilnce aldı 4 çekere asfaltta gibi şahlandı gari....
Bu arada İlhami Hocam hem foto çekip hem de 'otomatik hub iyidir' diyip duruyor ama sevmek için de vesile oldu be arabayııııı............ ;)

Aracınıza,Küçüklere,ve tüm ailenize MAŞALLAH.Abiciğim off-rood'un babasını almışsın idaalimdeki araçtır land.bunları birde karavana çevirirseniz harika olur inşallah ileride aynı araç üzerine karavan yaptırmayı düşünüyorum tabiki sonra dağlarda yaşamak,birde motor alırsan harika olur selamlar

hayırlı ugurlu olsun mevlam kaza bela vermesin çamurunuz keyfiniz bol olsun

Arkadaşlar merhaba. Burada hikayesini kısaca geçtiğim ve ailenin gerçekten bir üyesi gibi sevdiğimiz 'hüdaverdi'yi miraslı bir alım durumu olduğu için satışa çıkardım.İlanlarda mevcut.İlgilenen ve özellikle site içerisinden kıymetini bilecek kimse var ise haberleşelim.

merhabalar

aracınız halen satılık ise ben talıbım,uzun zamandır bu araçları araştırıyorum,yakın zamanda bır fj60 buldum ama araçta çok masraf var bu yuzden aracınızla ilgileniyorum,araç hakkında genel bilgi ve fiyat konusunda bilgi verirseniz sevinirim
iyi geceler

alkan29' Alıntı:
merhabalar

aracınız halen satılık ise ben talıbım,uzun zamandır bu araçları araştırıyorum,yakın zamanda bır fj60 buldum ama araçta çok masraf var bu yuzden aracınızla ilgileniyorum,araç hakkında genel bilgi ve fiyat konusunda bilgi verirseniz sevinirim
iyi geceler
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-1988-model-dizel-bj-60-97431823/detay/
Selam , evet aracım halen satılık.
Aracım hakkında bilgi , yukarıda verilen linkte mevcut olup beni arasanız istediğiniz detaylı bilgileri verebilirim.
Saygılarımla...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR