HÜDAVERDİ ; ailenin yeni üyesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nrş Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 87
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,215
Ynt: HÜDAVERDİ ; ailenin yeni üyesi

slm arsal kardeş göbek de toyota da sanayakışıyor normal lastikler aracta daha güzelduruyor zaten diger lastikler yorar arabayı görüşmek üzere hoşçakal

Etiketler

06kalıpçı57' Alıntı:
slm arsal kardeş göbek de toyota da sanayakışıyor normal lastikler aracta daha güzelduruyor zaten diger lastikler yorar arabayı görüşmek üzere hoşçakal

Eksik olma abi, Bekleriz buralara ...
Nasıl Ankara'ya kış geldi mi?
Lastik konusunda haklısın . 35 ile araba çok heybetli oluyor ama yorduğunu ben de düşünüyorum. Eğer uygun yollu 33 çamur lastiği bulursam en ideali diye düşünüyorum. Daha abartısına gerek yok bence de... Ankara grubunda bir şekilde elinde olup satmak isteyen olursa bana haber verirsen sevinirim....

nrş' Alıntı:
Hocam derler ya lafı ağzımdan aldın diye ben de tam sana teşekkür edecektim bu güzel fotolar için. Fotolardaki emek için İlhami Hocama çok teşekkür ediyorum. Herşey için sağol...
Zorla teşekkür de ettirdim ya helal olsun bana ;D
Bu arada bende bir arazi aracı alıp, aracımla gelmek istiyorum :eek: ;D ;D

Herkese selam...
Oldukça iyi bir fırsattan haberdar edildiğimden dolayı aracımın satışını hızlandırmak için bu hafta boyunca indirimli bir satış düşünüyorum. Şu an bir prensip anlaşması yapmış olduğumdan dolayı ilgili satışı yapan arkadaşımdan biraz zaman istedim . Kendisi bir hafta için sağolsun bana süre verdi. Bu süre içerisinde aracımı satarsam ben de sevineceğimden site içerisinden arkadaşlara ben de yardımcı olacağım.
Aracımda herhangi bir sorun yoktur. Arazi şanzıman vs tam olarak çalışmaktadır. 88 model araç olup kaportada çürük yoktur. Satış düşündüğümden boya yaptırmadım ama mevcut haliyle özellikle arazi kullanımı için yeterlidir.( Ben iş yerine dahi bu araçla gidip geliyorum , siz değerlendirin durumu ;) )
LSD kilit , hidrolik direksiyon , vinç , üst sepet , sony VCD teyp vs...emsallerine göre artılarıdır. Ben böyle aldım böyle veririm. Araçtan herhangi bir şey sökmem.Bu konuda alacak kişi emin olabilir.
Bana verilen süre bir hafta olduğundan malesef ben de bir hafta süre demek zorundayım. Özellikle fiyat belirtmedim . gerçek niyeti olan kişi ile görüşüp üzmeyecek noktada buluşacağımıza inanıyorum....

Saygılarımla....5327282277

reel eksen' Alıntı:
Arsal Hocam aracınız harika görünüyor ve çektiğiniz doğa resimleriniz çok güzel

Erdinç Hocam nasılsın? Seni görmek inan beni hem çok sevindirdi hem duygulandırdı...Özledim valla sizleri...

Ynt: Hüdaverdi ; Ailenin Yeni Üyesi

;D Hayırlı olsun ... Allah lastiklerinden çamuru eksik etmesin.Ne diyelim yolun açık kılıcın keskin olsun

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR