HÜDAVERDİ ; ailenin yeni üyesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nrş Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 87
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,215

Etiketler
Ynt: HÜDAVERDİ ; ailenin yeni üyesi

İyi günler
Aracınız çok güzel, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle
Saygılar
Batuhan

Kırkbir kere maşallah... Allah nazardan saklasın, huzur ile gezin uzun yıllar inşallah.

eveet arsal bey sonunda muradınıza erdiniz. kazasız belasız bol çamurlu günlerde aracınızı pardon ( hüdaverdiyi ) kullanmanız dileği ile .........

hoş geldin ;D hüdaverdi ;D

arsal kardeş aracın tekrar hayırlı olsun seningibi inançlı bir kardeşe nasip oldugu için mutluyum ailenle mutlu gunlerde kazasız belasız kullan bol çamurlu geziler

Allah razı olsun. Allah herkese daha iyilerini versin inşalllah.

06kalıpçı57' Alıntı:
;) ayrıca bizdeyken ismi ayıbogandı yeni ismi çokdaha hoş ;D hüdaverdi ;D ;D ;D ;D ;D

Mehmet Hocam sizde ki ismi de pek hoşmuş. ;D Kaç leşi var bizim Ayıboğan Hüdaverdi'nin? :D
Kendinize iyi bakın.

Hüdaverdi hayırlı uğurlu kazasız belasız olsun İnşallah.Aracı aldığınız Mehmet abi harikadır dediğiniz gibi.Geçen hafta 18 araç bahara merhaba gezisi ve fidan dikme etkinliği yaptık Mehmet abilerle.O düzgün arabası düzgün:smiley: Maşallah demek kalıyor bize.:smiley:

outlaw06' Alıntı:
Hüdaverdi hayırlı uğurlu kazasız belasız olsun İnşallah.Aracı aldığınız Mehmet abi harikadır dediğiniz gibi.Geçen hafta 18 araç bahara merhaba gezisi ve fidan dikme etkinliği yaptık Mehmet abilerle.O düzgün arabası düzgün:smiley: Maşallah demek kalıyor bize. :smiley:
Allah utandırmasın inşallah araca sağlıkla binmek nasip olur. Gerçekten Allah Mehmet Bey'den razı olsun. Ben kendine duacıyım. İnşallah Allah kendine daha iyilerini verir.
Bu arada Mehmet Hocam ben balık mevsimini açtım . :smiley:
(laf aramızda balıklar daha mevsimi açmamışlar ;D )

DSC 6770

DSC 6772

DSC 6774

Cumartesi günkü balık maceramız fotolarını kendisi de doğaya aşık ve av,balık merakı olan Alican arkadaşımız çekti. Galiba kendisine de virüs bulaştı :eek: ::smiley: :D
Sonra pazar günü sabah biraz geç kalkarak da olsa belki av mevisimi açıldığından haberi olan başka balıklar bulurum ümidiyle farklı bir yere gideyim dedim.
Bu sefer vurdum kendimi tek başına dağlara...

(son iki resimde park ettiğim yere dikkat lütfen ileride önemi ortaya çıkacak)

1

2

3

4

5

Görüldüğü gibi yol hayli çamurlu ama neredeyse yolun 3/4 'ünü iki çeker kalanı da yüksek dört çeker ile rahat geldim. Aracım ile göle vardığımda hemen olta atma telaşı ile aracımı umursamadan park ettim . Aslında daha o zaman sinyal vermişti durmak için gazı kestiğimde hafif bir kayma ve pati oldu . Normalde devam etsem ya da sıcağına aracı geri alıp sağlam basan yere park etsem sorun yoktu ama....

Neyse asıl hikayeyi sona bırakalım biraza av manzarası verelim...

Ankara simidine benzemez ama napalım Ankara'dan Hüdaverdi'yi getirdik ya daha ne... ;)

Kurbişler bile uyanmış ama bu göldeki balıklarında gündemden haberi yok . :p
Eee kalkma vakti geldi. Ne yoksa GELMEDİ Mİ? ???

6

7

8

Hani biraz üstteki mesajda yanlış park cezayı yemedim diye sevindiğim yer var ya asıl cezanın büyüğü kalkışta saklıymış. Araç ağır yer yumuşak eee dumuşuz geriden hız ile gelsek belki sorun yok ama süre geçtikçe kanımca araç da biraz batmış. Başladı bizim delikanlı pati yapmaya :eek:

9

10

11

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR