Güçlü Ve Pirikamp Ile Yollarda (ve Kamplarda) 2021...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,442
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 325,009

Etiketler

Yücel hocam,
merakla size sataşan adamların kim olduğunu öğrenmek için okurken yazmak aklımıza gelmedi. Yazsak şimdi sanki biz sataşıyormuşuz gibi anlaşılır endişeside taşımıyor değilim.
Kim size hangi sosyal medya kanalı ile saldırdı. Kısa bilgi verseniz.

Hocam ben Orhan Pamuk kitabını elime alınca sıkılıyorum. Birde satır aralarında eklenmiş yalan görünce sinirleniyorum.

Onları ben kalbime gömdüm.

Arkadaşlar,
Bugün de allaha şükür derslerimi bitirdim. Bayram haftasında artık ders yok. Ama köye gitmek için iznim de yok. Bol bol evde TV, PC ve eski Ps3 oyunlarını oynayacağım, radyo dinleyecek, balkonuma çıkacak, çiçeklerimi sulayacağım.

Son düzenleme:

Ekli dosyayı görüntüle 635940
Üç sistemli dolap Güçlü'deki yerini aldı... Sezona hazırlanıyoruz. Güzel sağlıklı bir sezon olsun inşallah...
Maaşallah hayırlı olsun dolap yeniye benziyor. Bende 12v çalışan bir buzdolabı bakıyorum. bizim hanım biraz pimpirik buz dolabı koku yapıyor dedi. LPg ile çalışmasına müsaade etmeyecek gibi duruyor.

Hocam içinde FM radyosu olan eski telefonlardan edinebilirsiniz.
Değme radyolardan iyi çekiyor. Bir de küçük Bluetooth hoparlör oldu mu 5 yıldız radyo olur.
Bartek hocam eski cep telefonlarında anten görevini kulaklık görüyordu. Kulaklık olmadan o radyoalr çalışmaz. Kulaklık takınca bluetooth bağlanmaz.
Yanlışsam düzeltiniz.

Strateji oyunu seviyorsanız ,STEAM de Making history serisini öneririm hem hesaplı hemde iş görür. Bedavadan az pahalı