Gezoff Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan [TR]BOZO Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 434
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 112,293
Ynt: Gezoff Muhabbet Köşesi

bi kare daha

DSCN2785

Etiketler

Merhabalar ben kocaelin'den birol öztürk bilen bilir tanıyan anlatır (88 pajero) ile offroad yapmaya başladım (73 land-rover series III) son aracımdı onuda yeni sattım şu an yaya durumdayım AHMET abime ve ARMAĞAN abime başta olmak üzere

734832 4956493477531 2147087816 n

Ekli dosyalar

• 407782_2850674673377_141021978_n.jpg
    407782_2850674673377_141021978_n.jpg
    48.7 KB · Görüntüleme: 98

Arkadaslar Catalcaya gitmeye ne dersiniz ?
Cumartesi sabah cikariz Kemerburgaz uzerinden geze geze gideriz.
Ihsaniye koyundeki kasaptan etlerimizi kapar mangalimizi yapariz.

ozturk41' Alıntı:
Merhabalar ben kocaelin'den birol öztürk bilen bilir tanıyan anlatır (88 pajero) ile offroad yapmaya başladım (73 land-rover series III) son aracımdı onuda yeni sattım şu an yaya durumdayım AHMET abime ve ARMAĞAN abime başta olmak üzere

ilk resim kuzu yayla kartepe 2.ci resim menekşe vadisi hemen tanıdım çok güzel geziydi ikiside

Bulgar sınırına 100 mt mesafede 66 nufuslu gercek bi koy. Kırklareli Kofcaz Malkoclar koyu. Belki birgun yıne 300 km olsada yolu o guzel tepeyi seyir icin giderim tekrar.

08052013908

08052013907

ozturk41' Alıntı:

[table][tr][td]BOZO' Alıntı:
ilk resim kuzu yayla kartepe 2.ci resim menekþe vadisi hemen tanýdým çok güzel geziydi ikiside

Ahmet abi bir ufak duzeltme yapayim ilk resim kuzuyayla devaminda en ust nokta olan verici tepesi herkes cikamaz kartepenin ulasilmaz zirvesiydi orasi vay be kac sene gecmis ikinci resimdede biliyorsun en az 35 araclik konvoy vardi [/td][/tr][/table]

Hakan555' Alıntı:
Bulgar sýnýrýna 100 mt mesafede 66 nufuslu gercek bi koy. Kýrklareli Kofcaz Malkoclar koyu. Belki birgun yýne 300 km olsada yolu o guzel tepeyi seyir icin giderim tekrar.

ustadim oncelike merhaba diyerek baslayayim oralara gitmeyi goze alirsaniz size kirklareli demirkoy avcilar koyunu tavsiye ederim hem deniz hem orman avcilar koyu karakol komutani ve subaylarida arkadasim sayilir aracimi (land-rover) onlara sattim artik samimi arkadas gibi olduk hem gezmelik hem offroadlik parkurlari mevcut eee askeri emniyette cabasi selamlar

ozturk41' Alıntı:
Ahmet abi bir ufak duzeltme yapayim ilk resim kuzuyayla devaminda en ust nokta olan verici tepesi herkes cikamaz kartepenin ulasilmaz zirvesiydi orasi vay be kac sene gecmis ikinci resimdede biliyorsun en az 35 araclik konvoy vardi

doğru hatırladım şimdi zirve yapmıştık o karda ne güzel gündü tekrarlarını yaparız inşallah

ozturk41' Alıntı:
ustadim oncelike merhaba diyerek baslayayim oralara gitmeyi goze alirsaniz size kirklareli demirkoy avcilar koyunu tavsiye ederim hem deniz hem orman avcilar koyu karakol komutani ve subaylarida arkadasim sayilir aracimi (land-rover) onlara sattim artik samimi arkadas gibi olduk hem gezmelik hem offroadlik parkurlari mevcut eee askeri emniyette cabasi selamlar

ne zaman gidiyoruz ?

Birol abi tesekkur ederiz tavsiye icin. Olabilir neden olmasin.
Omer abi cumartesi yapalimmi bi gezi ? Ugurda musaitmis, pesimize takilan birini daha
Buldukmu tamamdir bu is.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR