Gezoff Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan [TR]BOZO Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 434
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 112,118
Ynt: Gezoff Muhabbet Köşesi

ahmet 53' Alıntı:
abi benim için parkurun soft yada hard olmasının hiç bir önemi yok. yeterki parkur daha uzun soluklu ve daha bakır yerlerde olsun ;)

parkur uzun olur problem değil ama yeni gelen araçları tanımıyoruz bütün araçlar yapılı değil her aracı sert parkura sokarsak bu araçlarda kalmaktan ziyade kırılma söz konusu olur böyle bir olayada üzülürüz
bulacağımız parkurda normal araçlar kolay yoldan ilerlerken yapılı araçlarda isterse sert parkura girebilmeli ve hiç bir kalp ve araç kırılmamalı
mesela bazı gezilerde araziye 4x4 girip 4x2 çıkmak var Hakan ve ben şahsen biliyoruz :D hiç sevimli ve gerkli değil ama uzun parkur güzel olur inşallah yaparız sertliğe sert oynamak isteyenler karar versin

Etiketler

devit3' Alıntı:
Ömer abi bugün agoff terkos ormanlı gezisi görsellerine baktım .sanki terkos gezisi değilde senin kumda batma gezin olmuş :smiley: :smiley: :smiley:.herkes senin fotoyu paylaşmış :smiley: :smiley: :smiley:
abi o gezdiğiniz sahil bizim yazlığın hemen alt tarafı .sahildeki kumlarda kum değil çok ufak kırılmiş midye kabuklarından oluşuyor yağ gibi kayıyor meret.onun için orada batman çok normal.genede güzel bir gezi olmuş .o taraflara bir gezi düzenlemek lazım gene.

yanlış hatırlamıyorsam kuma 2 araba girdik başka giren olmadı :D Uğurun arabayı ite kaka çıkardıkta benim arabayı resimleri paylaşanların hiç biri çekemedi traktöre çektirdim sonra resimleri paylaş dur bide kendileri girip kendi resimlerini paylaşsalardıda kumda araba görseydik :D :D :D

[table][tr][td]BOZO' Alıntı:
yanlış hatırlamıyorsam kuma 2 araba girdik başka giren olmadı :D Uğurun arabayı ite kaka çıkardıkta benim arabayı resimleri paylaşanların hiç biri çekemedi traktöre çektirdim sonra resimleri paylaş dur bide kendileri girip kendi resimlerini paylaşsalardıda kumda araba görseydik :D :D :D

uyanıklar seni kurban seçmişler abi :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:[/td][/tr][/table]

devit3' Alıntı:
uyanıklar seni kurban seçmişler abi :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:
yok yaw kendi kaşındı mustafa :D
basma dedikçe bastı gaza ve tamamen batırdı kendini :D
macera aradı macera
bak ben girmiş miyim pışşık ;)

abi sogucak kuzuyayla inonu yaylaları bi gune sıgarmı ? Nefis yerler.

06052013901

JUNİOR' Alıntı:
yok yaw kendi kaşındı mustafa :D
basma dedikçe bastı gaza ve tamamen batırdı kendini :D
macera aradı macera
bak ben girmiş miyim pışşık ;)

aman abi kuma girde başka yerde gir orası kum değil çok ince midye kabukları.geçen yazlıkta ucundan azcık deneyeyim dedim yemedi çıktım.
ama akvarvum için eşsiz bir kumdur

pek zannetmiyorum olmaz bence olsa da gereksiz sıkıştırma olur serkan :eek:

bilemiyorum ömer abi şehirde kayboluyorum diyor :D
oralarda nasıl buluruz yolu :eek:

Kuzuyayla ve inonu kartepe yolunda, sapancanin icindende sogucaga cikiliyor.
Asfalttan sonra 17 km imis. Hanim korkmasaydi bugun cikardim. Tek olmakta sorun ne olur ne olmaz.
Sapanca offroad un barakasini gordum yukari cikarken.

Hakan555' Alıntı:
Omer abi Sogucaktan suraya buraya heryere cikiyor dedide arada baglantilar var diye dusundum :smiley:
Bu hafta yapsakmi hic boyle uzun yola kalkismasakmi ?
sekan merhaba. soğucak yaylasına 2 sene önce gitme fırsatım olmuştu. yayla gerçekten çok güzel bir mekan.fakat diğer yaylalara geçişler bölgeyi iyi tanıyan biri yoksa labirentte yol bulmak gibi.ve en önemlisi 1 gecelik kamplı bir gezi olmadıktan sonra günlük gezi için hayli yorucu olur.[zaten asfalttan sonraki 17 km yol neredeyse 1 saat sürüyor]

Hafta sonu aktivite olursa benide ararmısınız demiştim ama dayanamadım arabayı yeni almanın heyacanıda var tabi yanıma nişanlımıda aldım hem gezer hem piknik yaparız diye bastık kurtdoğmuşa gittik gölün kenarına yedik içtik mangal yaptık biraz dinlendik hadi dedik çıkalım dolaşalım biraz, topladık ortalığı marş yaptım çalıştı 10-15 sn ye sonra stop etti , bidaha denedim aaa çalışmıyo.! indim kaputu açtım ama elimde hiç bi malzemem yoktu ne anahtar takımı ne başka bişey baktımki hava yapmış ama arabada mazot vardı nıye yapar nasıl yapar uyuz oldum havayı almaya calısıyorum sureklı hava gelıyo hortumdan mazot otamatiğide arızalı tabi tam pompalamıyor mazotu hava kararana kadar uğraştım uğraştım olmadı aradım babamı geldi aldı bizi . Ertesi gün ustayıda aldım gittim otomatiği söktü içi çamur gibiydi temizledi taktı çalıştırdık arabayı geldik ustanın dükkanına , bıraktım arabayı oraya

arsenikli' Alıntı:
Hafta sonu aktivite olursa benide ararmısınız demiştim ama dayanamadım arabayı yeni almanın heyacanıda var tabi yanıma nişanlımıda aldım hem gezer hem piknik yaparız diye bastık kurtdoğmuşa gittik gölün kenarına yedik içtik mangal yaptık biraz dinlendik hadi dedik çıkalım dolaşalım biraz, topladık ortalığı marş yaptım çalıştı 10-15 sn ye sonra stop etti , bidaha denedim aaa çalışmıyo.! indim kaputu açtım ama elimde hiç bi malzemem yoktu ne anahtar takımı ne başka bişey baktımki hava yapmış ama arabada mazot vardı nıye yapar nasıl yapar uyuz oldum havayı almaya calısıyorum sureklı hava gelıyo hortumdan mazot otamatiğide arızalı tabi tam pompalamıyor mazotu hava kararana kadar uğraştım uğraştım olmadı aradım babamı geldi aldı bizi . Ertesi gün ustayıda aldım gittim otomatiği söktü içi çamur gibiydi temizledi taktı çalıştırdık arabayı geldik ustanın dükkanına , bıraktım arabayı oraya

geçmiş olsun

arabanın bakımlarını süresi içinde yaptırmakta fayda var en önemlisi araziye tek girmemek

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,453
Kayıtlı Üye Sayımız
172,106
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmet AKGÜN

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR