Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,131
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,126,090

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,935 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 520 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,958
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba ben Abdullah istanbul dayım motorbisikleti ve gezmeyi seviyorum hepiniZe iyi forumlar

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Etiketler

Merhaba ben Abdullah istanbul dayım motorbisikleti ve gezmeyi seviyorum hepiniZe iyi forumlar

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

herkese merhabalar bende yeni üye oldum adım semi izmir karşıyaka da oturuyorum cj tutkum vardı eşiminde tutkusu olunca tabikide buradan başka gidecek yerim yoktu. Bu arada sizlerin vereceği öneri ve destek için şimdiden çok teşekkür ederim.

herkese merhabalar bende yeni üye oldum adım semi izmir karşıyaka da oturuyorum cj tutkum vardı eşiminde tutkusu olunca tabikide buradan başka gidecek yerim yoktu. Bu arada sizlerin vereceği öneri ve destek için şimdiden çok teşekkür ederim.

Merhaba ben Ceyhan 2004 1.6 grand vitara sahibiyim doğaya ve mücadelesine bayılıyorum gezip keşfetmeyi ve fotoğraflamayı seviyorum.... Bilgi paylaşımı için Forum yöneticilerine ve üyelerine şimdiden teşekkür ederim. ;)

selam herkese tanışmayı burdan şeyapıyoz galiba :smiley:

ismim halil. bolu-göynükte yaşıyorum. gezmeyi çok severim ama korkunç derecede tembelim :( "uzaktan" amatör balıkçı, "uzaktan" kampçıyım :p bir kaç aya bi niva edinebilirsem her şey çok daha yakın olacak :smiley:

not: uzak-yakın herkes beni kedi diye bilir, bana kedi diyebilirsiniz ;D

sanırım buraya yazıyorum:smiley:
ilk defa bir foruma bişeyler yazıyorum
lüzumlu lüzumsuz her türlü bilgiyi veriyi okumayı severim.
hacettepe elektronik mezunuyum
65 model willys sahibiyim ve onu çok seviyorum:smiley:

sanırım buraya yazıyorum:smiley:
ilk defa bir foruma bişeyler yazıyorum da
lüzumlu lüzumsuz her türlü bilgiyi veriyi okumayı severim.
hacettepe elektronik mezunuyum
65 model willys sahibiyim ve onu çok seviyorum:smiley:

Herkese merhaba,

İsmim Doruk,21 yaşındayım. Elektrik elektronik mühendisliği okuyorum. Yaklaşık 5 sene profesyonel triatlon ve bisiklet sporu ile ilgilendim. Kendimi bildim bileli araba sürerim,resmen aşığım. Son zamanlarda ise offroad merakım başladı, bu yüzden tavsiye üzerine bilgilenmek adına foruma üye oldum. Hepinize keyifli forumlar.

Herkese merhaba,

İsmim Doruk,21 yaşındayım. Elektrik elektronik mühendisliği okuyorum. Yaklaşık 5 sene profesyonel triatlon ve bisiklet sporu ile ilgilendim. Kendimi bildim bileli araba sürerim,resmen aşığım. Son zamanlarda ise offroad merakım başladı, bu yüzden tavsiye üzerine bilgilenmek adına foruma üye oldum. Hepinize keyifli forumlar.

Herkese merhaba, Denizli'de yaşıyorum, 21 yaşındayım. RR P38'e olan aşırı ilgimden dolayı katıldım aranıza. Takip ettiğim 3-5 araç var, ama Ağustos'ta askere gideceğim için askerlik sonrası bi aksilik çıkmazsa düşünüyorumP38 sahibi olmayı. Şu an Chevrolet Cruze kullanıyorum, açıkcası hiç sevmiyorum Cruze'u. 93 model 200E'ye biniyodum Cruze'dan önce. Çok daha keyifli geliyodu.
Benim araba zevkim modelle alakalı değil, eğer başımı ağrıtmıcak bi P38 bulamazsam W140 S320 istiyorum. Allah'tan bi aksilik çıkmaz inşallah da P38'ime kavuşurum.
P38'de dikkat ettiğim belli başlı şeyler var. Kısaca;
-Direksiyon
-Koltuklar
-Navigasyon
-Çift çıkış egzoz(egzoz yazmak için TDK sözlüğüne baktım :smiley: )
İlk olarak bunlara bakıyorum, kadran ışıklandırması da çok önemlidir benim için. Biraz takıntılı bi tipim araba konusunda.
Siz bilen abilerimle bol bol konuşmak istiyorum P38 hakkında. Çünkü aracı alırken ailemden para almıcam, kendi biriktirdiğim parayla alıcam, sadece vergisine yardım edicekler. Bakımı, onarımı, sıkntılarını hep cebimden karşılıcam. Öğrenciyim sonuçta, gelen-giden param belli. Sıkıntısız bi şey almak istiyorum. Belki bazılarınız, "olum salak salak konuşma, öğrenciyim diyon, napcan P38'i." diyo olabilir ama, sabah akşam P38 bakıyorum.
Siteyi takip ettiğim kadarıyla şöyle bi hayal kurdum. Beğendiğim bi P38'i Adem Abi'ye göstericem, "abi dicem kusurlarını bul bu arabanın, ona göre pazarlığımızı edelim. Sonra götürelim senin dükkana,orda her şeyini sıkıntısız bi hale getirelim, sonra sen beni Denizli'ye gönder." Bursa'da olursa Bahadır Yılmaz Abi'ye benzer cümleleri kurucam.
Beni bırakırsanız sayfalarca yazarım ben, daha fazla abartmayayım diye düşünüyorum.
Gerçekten bilgilerinize ihtiyacım var, uzun uzun konuşmak istiyorum P38 hakkında. 2006 model 2.7 Sport var abimde, yüzüne bile bakmıyorum arabanın, varsa yoksa P38.
Abilerim cidden yardımlarınızı bekliyorum. Herkese keyifli forumlar.
Buraya kadar okuduysanız hakkınızı helal edin, boş boş konuştum bi ton... :smiley:

Merhabalar , memleketinden sıkılıp yapacak başka iş bulamayıca kendini dağlara atanlardanım :smiley: şaka bir yana İskenderunda spor klubüne girip ilk off road macerasının ardından binek arabamı sattıp 94 cherokee 5.2 alan biriyim... Tabii arabayı toparlamak zaman alıcak...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,520
Kayıtlı Üye Sayımız
172,178
Kaydolan Son Üyemiz
sakaryalee5454

SON KONULAR

Geri