Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,137
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,221,066

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,939 49.5%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 522 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    7,964
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhabalar...

Ben, İstanbul'dan Ekrem, her türlü tadilat ve tamirat işleri ve dekorasyon ile uğraşmaktayım. Doğa sporlarını (Offroad, dağcılık ve trekking vs..vs..) seviyorum ve vakit ayırabildikçe katılım gösterebiliyorum ayrıca yamaç paraşütü de hobilerim arasında.

2,5 - 3 yıl öncesine kadar 94 model Jeep Grand Cherokee marka bir aracım vardı, satmak durumunda kaldığım için offroad a aravermek zorunda kaldım.

Şu sıralar önümüzde ki iki yıl zarfında bir karavan alarak yollara düşüp, 1 yıllık Türkiye gezisi planlıyorum. Bu seyahat sonrası tekrar bir offroad aracı alarak kaldığım yerden tekrar başlama düşüncem var.

Etiketler

Merhaba Ben Görkem.

Çocukluktan beri bir doğa tutkunu olarak ailecek doğa hayranıyız.
Yeni aldığım Suzuki Jimny ile dağ bayır deniz her yerin tadını çıkaracağız.
Beraber güzel paylaşımlar olacağına inanıyorum.

Herkese bol gezmeler.

Tekrardan merhaba arkadaslar , bu foruma katılım mı az ? yoksa ben konuyumun yannıs yee actım acaba ?

niye kımse hoşgeldın demıyor yahuu :smiley:

Sevgili forumdaşlar;

Öncelikle herkese saygı ve selamlarımı sunarım.

ismim İnan istanbul' da ikamet etmekteyim off road, doğa gezisi gibi doğal ortamlarda yapılan her türlü aktiviteye büyük ilgi duymaktayım, sizler ile tanışarak amatör olan bu ilgilimi ilerletmeyi ve artık tam olarak bu işin içine girmek istemekteyim. En çokta off road ilgimi çekmektedir, bunun için öncelikle bir araç alacağım ve sizlerin yardımına ihtiyacım olacak. Şimdiden herkese teşekkürlerimi borç bilirim.

Saygılarımla.

Merhaba ben halil istanbulda ikamet ediyorum araniza yeni katildim sayilir takibi biraz birakmistim ama simdi yeni aracim ile formu yeniden yakindan takip etmeye basladim gruba emeği geçen herkese teşekkürler...

SM-A500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba ben uğur bende bu sitede bulunan arkadaşlar gibi doğa ve motorlu araclar meraklisiyim kendim de motor teknisyeniyim
Burda bulunan herkese saygılar.

herkese merhaba 23 yaşımdayım ve eskişehirliyim. elektrik teknisyenliği bölümü mezunuyum aynı zamanda aöf' den fotoğrafçılık ve kameramanlık okuyorum. kampçılık konusuna inanılmaz şekilde merak saldım en kısa sürede sizlerin bilgilerinden faydalanıp kampçılık hayatına kendimi adamaya çalışmak istiyorum. umarım diğer hayallerim gibi bu da hüsran olmaz. :smiley:

Merhaba ben geldim. İsmim Samet 24 yaşıdayım. Yıldız teknik mezunuyum :smiley: Outdoor ve fotoğrafçılık. ;)

Merhaba.Memleketim Düzce.Aranıza Van ilinden katıldım.Memur olarak burda şark hizmetinde bulunuyorum.
Saygilar...

Derdi dünya olanın dünya kadar derdi olur... Yunus Emre (K.S)

Merhaba.Memleketim Düzce.Aranıza Van ilinden katıldım.Memur olarak burda şark hizmetinde bulunuyorum.
Saygılar...

Saygılar...

Saygılar...

Saygılar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR