Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,131
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,126,029

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,935 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 520 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,958

Etiketler
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Selam bende Alihan. Yollarda olmayı severim yürüyerek veya otostopla yollar beni yansıtıyor. Sık sık kamp yapan arkadaşlara yoldaş olabilecek birisiyimdir :smiley:

Herkese merhaba. Gezenbilire yeni katıldım. Çanakkalede ikamet ediyorum, 61 yaşındayım. Pejo boxer bir karavanım ve herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum. İyi tatiller.

çanakkaleden selamlar.senelerdir çadırcıydım.karavan merakım yüzünden aranızdayım.bugün aracımı aldım.13 metre küp citroen jumper 2008 model.bugün sanayide motor ve yürüyen aksamı bakımlarını yaptırdım.bu sene kendi imkanlarımla bu şekilde yollardayım.fikirlerinizi zevkle takipteyim.hepinize selamlar.

Tüm gezenbilir üyelerine selamlar;
Adım Coşkun Amerikan araçlarına olan ilgim ve merakım beni sizlerin arasında olmamı sağladı.İmza kısmında yer alan 1992 Cherokee 4.0 HO laredo aracın kısacası aslan yavrusunun 1 haftalık yeni sahibiyim :smiley:
Açıkcası gerçek bir arazi aracı segmentinde olup birde amerikan olan araçlarla ilgili çok fazla bilgi sahibi değilim (bakım,baş gösterebilecek sorunlar,dikkat edilmesi gerekenler gibi)
An itibari ile bilgiye fazlasıyla aç ve kafasında bir sürü soru işaretleri taşıyan biriyim,bunlarıda siz değerli ve tecrübeli gezenbilir üyeleri ile aşacağıma inanıyor yardımlarınızı bekliyorum.

Selamün Aleyküm herkese merhabalar GEZENBİLİR ailesine beni kabul eden admin(Sedat AÇIL) Beye çok teşekkür ederim , doğaya aşık yıldızları seven ve teffekür etmeyi seven tüm doğa dostlarına selam olsun... yaşım 28 Malatya'lıyım ,memletimde doğdum ve büyüdüm, evli 1 çocuk babasıyım,bir kamu hastanesinde mali işler departmanında çalışıyorum. siteyi arama motorunda karavan hakkında biraz bilgi için araştırma sırasında buldum ve çok beğendim. yaklaşık 4 senedir profesyonel olmasada bisiklet kullanıyorum,2 senedir kampçılık, karavancılık ile ilgili araştırmalar yapıyorum, ilerde bakalım inşallah benim küçükken yapamadığım bir çok şeyi oğlum ile yapmaya çalışacam. herkese hayırlı günler. iyi forumlar... ;)

Selamlar herkese.
Ben Alper SEZGİN
off road 'a karşı bir merak vardı küçük yaşlardan beridir.Evlenir evlenmez yaklaşık 1 sene kadar önce 2000 model 1.8 GDI Pajero Pinin aldım :smiley: ve inşallah kredi kartı borçlarımı da bitirdikten sonra tecrübeli arkadaşlardan bilgileri alıp yavaş yavaş arazilere çıkma çalışmalarına başlayacağım :p

Selamlar..
Ben Koray. Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fotoğraf bölümünde okuyorum.Fotoğrafın yanı sıra Web & Grafik tasarım, 3D modelleme ve yazılım ile ilgileniyorum. Bitirme projem için araştırmalara başladığım andan itibaren gezenbilirle tanışmış oldum. Sonuç olarak aranıza katılmak güzel :smiley:

herkese merhaba ben kaptan Faruk. Karavan sevdalısı olarak bende aranıza katılmak istedim. Birlikte güzel etkinlikler geçireceğimizi umut ediyorum. Herkese keyifli geziler diliyorum :smiley:

10462626 256783114516032 1056914809296624319 n

herkese merhaba ben kaptan Faruk. karavan sevdalısı olarak aranıza katıldım. birlikte güzel etkinlikler yapacağımızı umuyorum. keyifli geziler diliyorum hepinize.

10462626 256783114516032 1056914809296624319 n

Tüm Doğa Dostlarına Merhaba

Selam hepinize..Ben Yozgat ilinde aile hekimi olarak çalışmaktayım.İşlerimin yoğunluğu nedeni ile kendime pek zaman ayıramıyorum.Ama artık gına geldi:smiley: Çocuklarımı yazkığa bırakıp tekrar işimin başına dönmek zorundayım her yaz.Ama bu sene kendimce bir ilk yaşamak istiyorum.Hep istediğim birşey...Bir karavan ile yolları aşındırıp şöööyle 10 gün kendime zaman ayırmak..Ama teknik olarak yeteri kadar bilgi sahibi değilim.Beni aranıza kabul ederseniz bilgi paylaşımında bulunup daha bilinçli bir şekilde karavan keyfi yaşamak istiyorum.Şimdiden hepinize teşekkür ederim dostlar.

Tüm Doğa Dostlarına Merhaba

Selam hepinize..Ben Yozgat ilinde aile hekimi olarak çalışmaktayım.İşlerimin yoğunluğu nedeni ile kendime pek zaman ayıramıyorum.Ama artık gına geldi:smiley: Çocuklarımı yazkığa bırakıp tekrar işimin başına dönmek zorundayım her yaz.Ama bu sene kendimce bir ilk yaşamak istiyorum.Hep istediğim birşey...Bir karavan ile yolları aşındırıp şöööyle 10 gün kendime zaman ayırmak..Ama teknik olarak yeteri kadar bilgi sahibi değilim.Beni aranıza kabul ederseniz bilgi paylaşımında bulunup daha bilinçli bir şekilde karavan keyfi yaşamak istiyorum.Şimdiden hepinize teşekkür ederim dostlar.

selam ben musatafa ugur kısaca musti ugur diye bilirsiniz bu blogu internete surf yaparken buldum ve bende maceracı birisiym heyan nerde ben orda beraber keşif turların gezilere ne olsura işte varım :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR